Mutta liian vähän kunnollisia sinkkumiehiä että naiset joutuu olemaan sinkkuna. Pitäisikö naisten lähteä ulkomailta hakemaan miestä. Espanjassa ja italiassa on kuulemma komeita miehiä paljon jotka osaavat naisista huolehtia.
On niin paljon sinkkunaisia
15
<50
Vastaukset
- Anonyymi
No kyllähän tuo kannattas jo ihan ilmastonki takia, pienet viatki muuttuu hyveiksi, kun aurinko paistaa.
- Anonyymi
Suomessa on jo paljon ulkomaalaisia miehiä.
- Anonyymi
Ja kuinkas paljon niissä on sun mielestäs kunnollisia?
- Anonyymi
Rukku miehiä on ihan liikaa. Se on huono asia kansanterveydelle.
Niin tai ottaa kivan tyttöystävän, jos vaan taipumusta on toiseenkin suuntaan. Jättää ne rutku-ukot rutkuttamaan. :)
Palstakamu kirjoitti:
Mieluummin sitä katseleekin kahta kaunista naista yhdessä.
Niin tai ainakin yhtä kaunista, jos multa kysytään. ;}
- Anonyymi
Tässä on joku tilastoharha. Kunnollisia sinkkunaisia taitaa olla vähän tarjolla kunnollisille sinkkumiehille.
- Anonyymi
Tai molempia on, mutta käsitykset kunnollisesta vastapuolesta eivät kohtaa.
Mikä ettei. Ruoho on vihreämpää aidan toisella puolella. Kaunis Aasialainen neito olisi poikaa. He kun ovat ylimaallisen kauniita ja hyvätapaisia, toisin kuin suomalakset vastaavat.
- Anonyymi
Oikeat ihmiset ei helposti kohtaa toisiaan, siinä se ongelma on ja toinen on miesten pelko tehdä aloitteita ja puhua.
- Anonyymi
Minun mielestä naiset ei ole kunnollisia. Naiset on tylyjä ja niillä on kamala luonne. 30 vuoden aikana en ole tavannut yhtään kilttiä naista.
- Anonyymi
Moni mies otttaa joskus muutaman oluen ja grillaa makkaraa vaikka se ei olisi luomu-vege-mallia. Eivätkä käy oopperassa ja teatterissakin vain harvoin. On se järkyttävää millaisten junttien joukosta sivistynyt suomalainen nainen joutuu seuraa seulomaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14710823
- 525170
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452373- 292073
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131671Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411492Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta291194Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351146Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92915TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317862