tehty kaikki mitä voi. Ootellaan. Jos ei kuulu mitään,sitten itketään vasta.
No nyt on sitten
7
51
Vastaukset
- Anonyymi
Montako vedätystä olet tehnyt?
- Anonyymi
Mitä saat tuollaisten viestien kirjoittamisesta tänne. Vedätystä.. Taidat viihtyä palstalla vääristä syistä.
- Anonyymi
Jos et saa toiselta vastavuoroisia tunteita, niin unohda koko juttu. Ei kannata tuhlata aikaa vääriin ihmisiin. Kiinnostunut ihminen tarttuu jokaiseen annettuun tilaisuuteen.
- Anonyymi
Voi sua reppanaa, jos ei vastakaikua tule, niin silloin et kiinnosta toista. Miehet haluaa niitä ykkösnaisia ja tuskin olit sellainen!
- Anonyymi
Taidat olla aika junnu, ku tuollaisia tänne kirjoittelet? Tämä m50 Onko paha mieli jostain vai miksi lähdet tolle linjalle?
- Anonyymi
Se odottelu ei muuta yhtään mitään oli asia mikä tahansa.
- Anonyymi
Käytin tavallaan viimeisen oljenkorren. Uskalsin, mulla ei ollu vaihtoehtoja. Enää ei muuta mitä voi tehdä. Suru puserossa ollu jo pitemmän aikaa. Tää on ollu muutenkin aika vaikea juttu.
Ap
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 524528
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1494187- 673832
- 1253790
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans433615Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe773453- 983021
- 542875
- 252696
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142394