tyhjillään, siihenhän tehtiin muka remonttiakin kovasti, ja sitten jätettiin tyhjäksi, mikähän fusku siinäkin oli kyseessä, eikö siihen kukaan keksi minkäänlaista toimintaa vai onko se jonkun sellaisen omistuksessa joka ei anna siihen mitään laittaa, taikka velottaa niin suuren vuokaran että ei kenenkään kannata vuokrata.
Onko se entinen Rajahovi
6
276
Vastaukset
- Anonyymi
Ei täälä kukhaan tiä tuomosista asioista, mutta kirjotappa ko myyjä ei naura sulle niin siittä kyllä met tiämä, jos ei kerta naura, siksi meilä ei täälä ole mithään isompia innovaatioita tekheiläkhään ko met emmä tiä ko sen minkä met näemä.
- Anonyymi
Homeessa son koko kiinteistö heleppo korjata ossaavalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Homeessa son koko kiinteistö heleppo korjata ossaavalla.
Mikäs piru sen on homheesseen laittanu korkealla kuivala paikalahan soon vai onko siinä ollu virheelinen lämmitys systeemi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikäs piru sen on homheesseen laittanu korkealla kuivala paikalahan soon vai onko siinä ollu virheelinen lämmitys systeemi.
Niin ja onko siitä julkaistu sellainen tieto että homeessa olisi, vai onko se arvailua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin ja onko siitä julkaistu sellainen tieto että homeessa olisi, vai onko se arvailua.
Mätö soon
- Anonyymi
Sin viesti paikka on se kumma että kunta ei sitä kaadettua ,antaa palokunnalla polttokäskyn jos ei muuta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637