Reebok Easytone steppilauta

Anonyymi

Olen kyseisen steppilaudan hankkinut monta vuotta sitten. Mukana oli dvd, jossa oli ohjeita käyttöön. En ole ahkerasti käyttänyt lautaa, minulla ei ole enää laitetta, jolla dvd:tä voisi katsella. Painoni on noussut siitä ajasta, kun tuon laudan hankin.

Löysin Youtubesta videoita, joissa neuvotaan mitä kaikkea laudalla voi tehdä.

Mutta! Pitääkö tätä jotenkin huoltaa? Lisätä ilmaa? Alapuolella on - ja säätövipu, mutta se tuntuu juuttuneen ääriasentoon.

Kiitos, jos joku osaa neuvoa.

2

184

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lisäys: kokeilin vielä uudelleen, ja sain sitä -/ vipua käännetyksi.

    • Anonyymi

      Nyt löysin videon, jolla joku oli juuri ostanut saman kaltaisen laudan. Siinä oli pumppu mukana. Minullakin varmaan sellainen löytyy. En vain ollut varma, mihin laitteeseen se oli, koska on jumppapallokin komeron kätköissä. Toiselta puolen se kohta, mistä ilmaa pumpataan - päässä oleva tuppi on alkanut hakeutua. Ehkä sen voi jollakin korvata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7838
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3752
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1886
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1210
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      1053
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      28
      1003
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      837
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      792
    9. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      10
      750
    10. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      749
    Aihe