Hyvä meininki Acehissa

Koska täällä meillä?

https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000007772266.html

AsianVierestä
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Palstapojat tykkää

Äänestä

Sharia-lakia voisi hyvin soveltaa ätmeihin ja kurppiin.

Äänestä

Asian Vierestä tykkää myös.

Äänestä

Islamin arvostelu on vihervasemmiston mukaan rasismia, joten täytyy vain suvaita.

Äänestä

No eikö tuo oikeuta pakolaisstatukseen, otetaan nuo tänne kaikki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koska täällä meillä?

https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000007772266.html

AsianVierestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu