Kumman kaa?

Anonyymi

Mies, kumman valitsisit?

a) nainen, joka harrastaisi perusseksiä, tekisi joskus aloitteita ehkä kerran viikossa tai kerran/2 vk ja nauttisi teidän seksistä, mutta ei pitäisi mistään erikoisuuksista, kuten apuvälineistä, roolileikeistä, anaaliseksistä jne. Tämä nainen olisi kuitenkin 100% luotettava,

b) Ns kiimainen nainen, joka pitäisi kaikenlaisesta seksistä ja haluaisi/tarvitsisi seksiä useampia kertoja viikossa. Et kuitenkaan voisi olla 100% varma hänen uskollisuudestaan.

12

136

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      C) ei mitään kpl määrä tavoitteita/ rajoitteita, ihan vaan kun siltä tuntuu vaikka 5krt päivässä tai kerran kuussa. Lelut ja muutkaan kokeilut ei ole vieraita eikä niihin suhtauduta epäillen. Luottamusta ja yhteistä kokemusta kun on kertynyt niin kaikki suorituspaineet häviää eikä kummankaan tarvitse esittää mitään yli pervoa sm-lateksi horoa eikä panomiesten kuningasta.

    • Anonyymi

      B ehdottomasti.

    • Anonyymi

      B käy 👍

    • Anonyymi

      Mitä tuolla a) vaihtoehdolla tekee, ei mitään!
      Estoton seksihullu naisen täytyy olla!!

    • Toi B vaihtoehto kuullostaa oikein kivalta.

    • Anonyymi

      En kumpaakaan.

    • Anonyymi

      No a), mutta toisaalta kerta viikossa on aika vähän, oletko valmis joustamaan asiassa? Tai otatko itseesi, jos mies purkaa paineitaan muilla tavoin?(ei pettämistä)

      b)n kaltainen kelpaa vain hauskanpitoon.

    • Anonyymi

      Mä tarvitsen sitä, että molemmat nauttii ja tekevät aloitteita.
      Erikoisuuksia en kaipaa, vaan aitoa läheisyyttä ja sen spontaania osoittamista.

      Kiimaisuus ei haittaa ja 100% varmuutta ei olekaan, enkä niistä välitä. On vain yhteen kuuluvuus ja sen kutsu.

      • Anonyymi

        Lukitaan tää

        Poju


    • Anonyymi

      ilotalon

    • Anonyymi

      Pelkät sukupuoli elimet ottaa tässä yhteen mutta ilman päätä ja tunteita tai muuta. Lapsiakin syntyy siihen alapäästä tietysti .

    • Anonyymi

      Siis lähes jokainen vastaaja olisi valmis aisankannattajan rooliin. Olen yllättynyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      54
      6167
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      313
      5105
    3. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      160
      4874
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      138
      4676
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      20
      3900
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      20
      2416
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2198
    8. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      24
      1845
    9. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      73
      1792
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      220
      1552
    Aihe