Mies, kumman valitsisit?
a) nainen, joka harrastaisi perusseksiä, tekisi joskus aloitteita ehkä kerran viikossa tai kerran/2 vk ja nauttisi teidän seksistä, mutta ei pitäisi mistään erikoisuuksista, kuten apuvälineistä, roolileikeistä, anaaliseksistä jne. Tämä nainen olisi kuitenkin 100% luotettava,
b) Ns kiimainen nainen, joka pitäisi kaikenlaisesta seksistä ja haluaisi/tarvitsisi seksiä useampia kertoja viikossa. Et kuitenkaan voisi olla 100% varma hänen uskollisuudestaan.
Kumman kaa?
12
174
Vastaukset
- Anonyymi
C) ei mitään kpl määrä tavoitteita/ rajoitteita, ihan vaan kun siltä tuntuu vaikka 5krt päivässä tai kerran kuussa. Lelut ja muutkaan kokeilut ei ole vieraita eikä niihin suhtauduta epäillen. Luottamusta ja yhteistä kokemusta kun on kertynyt niin kaikki suorituspaineet häviää eikä kummankaan tarvitse esittää mitään yli pervoa sm-lateksi horoa eikä panomiesten kuningasta.
- Anonyymi
B ehdottomasti.
- Anonyymi
B käy 👍
- Anonyymi
Mitä tuolla a) vaihtoehdolla tekee, ei mitään!
Estoton seksihullu naisen täytyy olla!! Toi B vaihtoehto kuullostaa oikein kivalta.
- Anonyymi
En kumpaakaan.
- Anonyymi
No a), mutta toisaalta kerta viikossa on aika vähän, oletko valmis joustamaan asiassa? Tai otatko itseesi, jos mies purkaa paineitaan muilla tavoin?(ei pettämistä)
b)n kaltainen kelpaa vain hauskanpitoon. - Anonyymi
Mä tarvitsen sitä, että molemmat nauttii ja tekevät aloitteita.
Erikoisuuksia en kaipaa, vaan aitoa läheisyyttä ja sen spontaania osoittamista.
Kiimaisuus ei haittaa ja 100% varmuutta ei olekaan, enkä niistä välitä. On vain yhteen kuuluvuus ja sen kutsu.- Anonyymi
Lukitaan tää
Poju
- Anonyymi
ilotalon
- Anonyymi
Pelkät sukupuoli elimet ottaa tässä yhteen mutta ilman päätä ja tunteita tai muuta. Lapsiakin syntyy siihen alapäästä tietysti .
- Anonyymi
Siis lähes jokainen vastaaja olisi valmis aisankannattajan rooliin. Olen yllättynyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh402624Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli601975Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit521839- 911663
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi411494Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö621095Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise1211045Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j1661021Kristinuskossa Isän ja Pojan ja Pyhän Hengen nimessä
Jeesuksen kehoitus kastamiseksi Isän ja Pojan ja PH:n nimeen. Matt 28:19: "Menkää siis ja tehkää kaikki kansat minun378995Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.64965