Kumman kaa?

Anonyymi

Mies, kumman valitsisit?

a) nainen, joka harrastaisi perusseksiä, tekisi joskus aloitteita ehkä kerran viikossa tai kerran/2 vk ja nauttisi teidän seksistä, mutta ei pitäisi mistään erikoisuuksista, kuten apuvälineistä, roolileikeistä, anaaliseksistä jne. Tämä nainen olisi kuitenkin 100% luotettava,

b) Ns kiimainen nainen, joka pitäisi kaikenlaisesta seksistä ja haluaisi/tarvitsisi seksiä useampia kertoja viikossa. Et kuitenkaan voisi olla 100% varma hänen uskollisuudestaan.

12

178

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      C) ei mitään kpl määrä tavoitteita/ rajoitteita, ihan vaan kun siltä tuntuu vaikka 5krt päivässä tai kerran kuussa. Lelut ja muutkaan kokeilut ei ole vieraita eikä niihin suhtauduta epäillen. Luottamusta ja yhteistä kokemusta kun on kertynyt niin kaikki suorituspaineet häviää eikä kummankaan tarvitse esittää mitään yli pervoa sm-lateksi horoa eikä panomiesten kuningasta.

    • Anonyymi

      B ehdottomasti.

    • Anonyymi

      B käy 👍

    • Anonyymi

      Mitä tuolla a) vaihtoehdolla tekee, ei mitään!
      Estoton seksihullu naisen täytyy olla!!

    • Toi B vaihtoehto kuullostaa oikein kivalta.

    • Anonyymi

      En kumpaakaan.

    • Anonyymi

      No a), mutta toisaalta kerta viikossa on aika vähän, oletko valmis joustamaan asiassa? Tai otatko itseesi, jos mies purkaa paineitaan muilla tavoin?(ei pettämistä)

      b)n kaltainen kelpaa vain hauskanpitoon.

    • Anonyymi

      Mä tarvitsen sitä, että molemmat nauttii ja tekevät aloitteita.
      Erikoisuuksia en kaipaa, vaan aitoa läheisyyttä ja sen spontaania osoittamista.

      Kiimaisuus ei haittaa ja 100% varmuutta ei olekaan, enkä niistä välitä. On vain yhteen kuuluvuus ja sen kutsu.

      • Anonyymi

        Lukitaan tää

        Poju


    • Anonyymi

      ilotalon

    • Anonyymi

      Pelkät sukupuoli elimet ottaa tässä yhteen mutta ilman päätä ja tunteita tai muuta. Lapsiakin syntyy siihen alapäästä tietysti .

    • Anonyymi

      Siis lähes jokainen vastaaja olisi valmis aisankannattajan rooliin. Olen yllättynyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      178
      4238
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      121
      3650
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      258
      3102
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      8
      1774
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      178
      1464
    6. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      76
      1315
    7. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      32
      1210
    8. Lopetan Keskipohjanmaan tilaamisen

      Vasemmistolaisen ja kristinuskovastaisen pääkirjoituksen vuoksi. Suomen kouluissa on nykyisellään hyvä uskonnonopetus.
      Kokkola
      67
      1045
    9. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      99
      1040
    10. Jos saisit yhden

      Asian muuttaa kaivatussasi
      Ikävä
      90
      894
    Aihe