Olette tuollaisia?
https://www.iltalehti.fi/yleisurheilu/a/c15cd64c-75b6-4b9d-8662-47d0aee16f30
Brier kertoo kesällä sattuneesta välikohtauksesta. Maajoukkueurheilija oli lenkillä hellekelillä sortsit jalassa, eikä ohitse kulkenut autoilija suostunut jättämään häntä rauhaan.
– Auto hidasti kohdallani, kuljettaja kommentoi sortsejani ja ajoi pois. Pian tajusin saman auton kääntyneen ympäri kadun päässä ja ajavan takaisin. Autossa istuneet ihmiset huusivat asiattomia kommentteja.
– Auto kääntyi 3–4 kertaa takaisin. Minulla oli todella epämukava olo. Jouduin pyytämään isääni hakemaan minut, sillä minulla ei ollut turvallinen olo harjoitella tai kävellä yksin kotiin.
Miksi miehet
Anonyymi
1
140
Vastaukset
Ne on niitä jännämiehiä, joita naisten mukaan ei ole olemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks625664Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää673433Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233161- 1132896
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642357Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401775Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11298En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131195Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801031- 59860