Olette tuollaisia?
https://www.iltalehti.fi/yleisurheilu/a/c15cd64c-75b6-4b9d-8662-47d0aee16f30
Brier kertoo kesällä sattuneesta välikohtauksesta. Maajoukkueurheilija oli lenkillä hellekelillä sortsit jalassa, eikä ohitse kulkenut autoilija suostunut jättämään häntä rauhaan.
– Auto hidasti kohdallani, kuljettaja kommentoi sortsejani ja ajoi pois. Pian tajusin saman auton kääntyneen ympäri kadun päässä ja ajavan takaisin. Autossa istuneet ihmiset huusivat asiattomia kommentteja.
– Auto kääntyi 3–4 kertaa takaisin. Minulla oli todella epämukava olo. Jouduin pyytämään isääni hakemaan minut, sillä minulla ei ollut turvallinen olo harjoitella tai kävellä yksin kotiin.
Miksi miehet
Anonyymi
1
210
Vastaukset 1
Ne on niitä jännämiehiä, joita naisten mukaan ei ole olemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???412005Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101367- 1051108
- 103945
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88914- 66795
- 33672
Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku15592Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.76544- 78511