Viikonloppu tulee taas

Anonyymi

Eikä teillä ole kumppania jonka kanssa viettää viikonloppua voi voi. Ihan yksin joudutte olemaan kylmän ja pimeän talven. Koronakin vaivaa joten mihinkään ette voi mennä.

12

96

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niih 😔🥺😢😩

    • Anonyymi

      Mut naista pitää saada, just tykkäsin naisista tinderissä. Tulee varmaan joku osuma ja sit saan naista.

    • Anonyymi

      Nyt olisi kiva olla naisen kainalossa ja lämmittää naista ja panna naista vloppuna

      • Anonyymi

        Mutta yksin täytyy olla kun ei kelpaa naisille...


    • Anonyymi

      Juodaan viinaa ja saadaan naisia.

      • Jos joku ukkeli juo viinaa, niin nainen sanoo: Näkemiin.


    • Anonyymi

      Aika hyvää auringonpaistettahan tuo on luvannut tulevalle viikonlopulle. Lämmitin tänään leivinuunin. Paistoin siellä leipää ja laitoin pataruuan hautumaan huomiseksi. Syotiin pikkupojan kanssa oikein kunnon voileivät,juotiin teetä ja jälkkäriksi eilen tehdyt runebergin tortut. Mikä tässä nyt muka on niin kamalaa? En mä todellakaan haluais mihinkään baariin tästä lähteä. Aika kamala ajatus, jos ny ihan rehellinen olen. Kohta sauna lämpeneen, sitten muksu nukkumaan, katon vähän jotain ohjelmaa ja sitten nukkuun.

      Hyvää viikonloppua! Aatelkaa välillä positiivisen kautta. 💕

    • Anonyymi

      Viinamiehet juova viikonloppuisin viinaa ja käyvät yökerhossa. He tapaavat siellä naisia ja lopulta perustavat perheen tapaamansa naisen kanssa.

      Raittiit miehet ovat viikonloput yksin, eivät tapaa naisia ja lopulta kuolevat yksinäisinä perhettöminä miehinä.

      t. viinamies

    • Tulee kiva kumppani, ja hänen kanssaan on sellaista ihanaa ... nam nam.

    • Anonyymi

      Baareis ei ole naisia koska baarit karanteenissa. Tinderi naisista tullut entistä nirsompia ja yhä useampi mies jää ilman naista.

    • Anonyymi

      On kumppani ja on silikonikumppani, siis sekä että.

      Kumppania vetäisen kerran viikseen viikonloppuna, silikonikolo saa kyytiä useamman kerran.

      -keinovaginamies-

    • Anonyymi

      Naisllla on dildo onneksi ej aniillä ne pärjää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      95
      6634
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      409
      6380
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      161
      4681
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      91
      3594
    5. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      96
      3541
    6. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      66
      3402
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      3252
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      2970
    9. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      3
      1795
    10. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      15
      1374
    Aihe