Lapselle jonka isä Risto ei ole.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000007810395.html?fbclid=IwAR2GDfTkNiiEfX_gwqOSVm1sfXfP6NpuUGBT4Ob0cOneH8D0ZJerdDWoXs4
Risto joutuu maksamaan 50 tonnia
14
90
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo nainen taisi olla kokoomuspolitikko. Siis nainen joka voisi lopettaa tuon järjettömyyden. Jos ei ole niin sitten näitä tapauksia on 2 joille on haettu oikeutta.
Toisessa oli joku kok politikko. Kokkareiden mielestä tämä on ok? - Anonyymi
Mutta top 10 miehen tuleekin maksaa koska risto on top 10 mies joka saa naisia ja naiset haluaa miehiä jolla on rahaa. Ei nainen olis alkanut olee jonkun ruma köyhän ätmin kanssa..
Ristokin halusi jännänaisen.
- Anonyymi
Aikoinaan maksoin 300€/kk mutta en kadu sitä pätkääkään. Tapauksessani kaikki meni oikeasti lapsen eloon.
Siihen aikaan äiskä oli työtön ja lapsi minulla pitkätvapaat. Kerran (lauantaina) menimme kauppaan lapsukaisen kanssa ja lupasin ihan minkä tahansa karamellin.
Pitkän harkinnan jälkeeen hän otti pätkiksen. Kysyin varmuudeksi, että onko hän ihan varma, rahasta ei ole kiinni?
Tyttäreni piti kuitenkin päänsä, mutta salaa ostin megapussin karamelliä ihan vain koska minunkin teki mieli karamelliä.
>Simiti< - Anonyymi
Suurin osa naisista kuitenkin on miesten kanssa vain rahan takia. Kaverikin meni lankaan ja on jo maksanut vuosia 350 euroa elatusta.
- Anonyymi
Incelille tuollaiseen tilanteeseen joutuminen on onneksi mahdotonta.
- Anonyymi
Toivottavasti päätyy johonkin radikaaliin ratkaisuun niin alkaa löytyä lainlaatijoilta tahtoa tehdä oikeudenmukainen laki
- Anonyymi
Sam sipiläkin linnaan joutuisi ei häntä lyöty nyrkillä tai nyrkeillä kasvoihin ja toinen kannattaa tehdä sellaisia päätöksiä että uskaltaa liikkua ja mennä minne vain niin eikö päätöksen tekijä vastaa päätöksistään
- Anonyymi
Sääli ristoa mutta suomen laki eiole koskaan oikeudenmukainen. Riston kannattaa nostaa tili tyhjäksi ja lopettaa työnteko ja rahat säästää patjan alla. Sitten muija ei saa elareita.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3652584Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata612075Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111722- 1091425
- 761421
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1861415- 271397
- 801277
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva191263Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401116