Ootkos koskaan ajatellut

Et mitä oot toiselle aiheuttanut? Eikö yhtään ole huono omatunto? Häh?? 🖕
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No ei ole, kuule sitä on saanut niin paljon paskaa niskaan jo vuosien varrella, että pitäkööt tunkkinsa.

Äänestä

Ai minä?

Mitä kun outoa peliä oli alusta lähtien .

Ei enää puhuta .

Ja mulla on pieni piä ja kierot ajatukset, minkä sille voin.

Äänestä

Jos olen aiheuttanut jollekin kärsimystä niin ei ole ollut tarkoitus ja olen pahoillani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Et mitä oot toiselle aiheuttanut? Eikö yhtään ole huono omatunto? Häh?? 🖕

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu