Seurustelu entisen psykoosipotilaan kanssa?

Uhka vai mahdollisuus?
957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mahdollisuus.

Äänestä

Mahdollisuus. Ihminen on niin paljon muutakin kuin pelkkä diagnoosi.

Äänestä

Ota itse selvää en usko että häviät mitään

Äänestä
  • Onko hankala ihminen?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko hankala ihminen?

    Osaan olla hankala jos tilanne vaatii 😎

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Osaan olla hankala jos tilanne vaatii 😎

    Edellinen naiselta .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko hankala ihminen?

    Osaa kyllä.

    -ap

    Äänestä

Pysyisin kaukana varmuuden vuoksi

Äänestä

Entisen? Lasketaanko vakava masennus nykyään psykoosiksi? Pidä AP pääsi kiinni ja jätä ihmiset rauhaan, tuskin hän haluaa olla kanssasi edes tekemisissä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Uhka vai mahdollisuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu