Tilauksessa mies hedelmöitykseen?

Anonyymi

Pelkästään tämä aihekokonaisuus tilattavissa
Millaisia toiveita miehestä on?

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toimitusaika paikka salainen palvelu.

      • Anonyymi

        100% varmuus....


    • Anonyymi

      Pitkä, komea, tumma, älykäs jne...,

    • Anonyymi

      Itse olen jo liian vanha saamaan lapsia, mutta ajatusleikkinä.

      Itse varmaan valitsisin fyysisesti kohtuullisen vahvarakenteisen ja riittävän pitkän miehen. Täytyy olla riittävän älykäs, muttei huippu. Esim. hyvä jonkin instrumentin soittotaito olisi hyväksi. Ja täytyy olla kiltti ja ystävällinen. Rauhallinen. Eli kaikkineen "hyvä tyyppi".

    • Anonyymi

      Samoilla perusteilla pitkälti, kun miestä parisuhteeseenkin etsisin. Itse en kovin helposti lähtisi etsimään spermapankista, vaan vähän tarkemmin pitäisi kyetä tuohon luonnepuoleen tutustumaan. Itsellänihän siis on lapsi, joka on saanut alkunsa tarkoituksella ja yhteisymmärryksessä ilman, että meillä vanhemmilla oli tarkoitustakaan elää yhdessä. Kyseessä on exäni, joka on erittäin hyvä tyyppi, vaikka meidän yhteiselo ei toimikaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      381
      5410
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1412
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      105
      931
    4. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      831
    5. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      50
      812
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      803
    7. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      43
      789
    8. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      787
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      774
    10. Kuinka monesti olet itkenyt?

      Kuinka monesti olet itkenyt kuluneen viikon aikana toisen ihmisen takia? Itse itken joka kerta, kun joku sanoo jotain i
      Sinkut
      132
      773
    Aihe