Kaunein / komein piirre.
Mikä se juttu hänessä minkä ekana pistit merkille että wau.
Mikä se juttu hänessä minkä ekana pistit merkille että wau.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Hyvä tyyli pukeutua miehellä. Luonne tunnekylmyys.
Miehen keskustelutaito ja kyky huomioida muita, en osaa sanoa mikä hänen ulkonäössään veti puoleensa.
Rento miehekkyys ja kauniit silmät.
Näytti hyvältä
Ihanat pitkät vaaleat hiukset ja isot tissit!
Täydellinen fitness vartalo 😙
Kyllä tuollainen nainen aiheuttaa melkoisen kuumotuksen! Ah
Menes murkku nukkumaan nyt heti.
Nainen tosi komea ja hyvät tissit.
Melkoisen ruma mahtaa olla. Naista ei koskaan sanota komeaksi...miehekästä siis. Hyi
Siis miehekäs nainen 👎
Ei ole millään mittapuulla ruma vaan tosi hyvältä näyttää.
Hän ei ole mikään perinteinen komea mies. En siis pysty sanomaan yhtään ulkoista piirrettä, johon olisin huomioni kiinnittänyt. Ei hän toki ruma ole ja hänellä on todella kauniit silmät.
Se mihin kiinnitin huomioni oli hönen käytöksensä. Heti ensi tapaamisella hän istu rauhallisesti viereeni ja alkoi kärsivällisesti selittää erästä asiaa. Siinä sitä sitten istuskelin pari tuntia jutellen ja katsellen niihin kauniisiin silmiin. Parin päivää häntä katseltuani olinkin jo auttamatta sitä mieltä, että siinä on varsin viehättävä mies.
En varmaan voisi ikinä tunnustaa tätä hänelle (no tuskin tunnustan ikinä mitään), mutta hän ei ole ulkoisesti sellainen mies, jota yleensä pidän komeana. Hänessä ei ole mitään vikaa, mutta hän ei vain ole sitä minun klassista tyyppiäni. En siis ihastunut hänen ulkonäköönsä. Ensimmäinen asia, johon sitten myöhemmin kiinnitin huomiota oli hänen silmänsä. Ihastumisen myötä olen kyllä alkanut nähdä hänet komeana.
Kauanko olet tuntenut hänet?
Tosi kauan...
Iso mies oli nii ujoa ja hämillään että olisin vain halunnut ravistella ja kutitella rentoutumaan. Voi se ois ollu ihanaa. Harvoin elämässä tulee sellaista vibaa toisesta että haluais vain tehdä toiselle hyvän olon. Silloin tuli.
Ulkonäöllisesti ei mitään vikaa, mutta ihastuin hänen nopeaan älykkyyteen. Tapaan ajatella ja kommunikoida., luonteeseen joka on kuin tulta jatappuraa. <3 Harvoin olen tärmännyt vastaanvanlaiseen. liiankin usein kysytään ihastuksen ulkonäköä. Se on todellakin mielestäni vain sivuseikka, hyvin paljon tärkeämmäksi luen älykkuyyden ja älyllisen mielenkiinnon.
Tämä johtunee pitkälti omasta älykkyysestäni.. :[
Nämä asiat voisivat olla itseni kirjoittamia eräästä miehestä <3
Tulta ja tappuraa hän taitaa olla suuttuessaan, viileän kuoren alla. Se on vain arvioni. Koskaan en häntä ole nähnyt vihaisena ehkä mietteliään poissaolevana ja harmistuneena.
Onko tämä naisesta? Työpaikallasi?
Et kuitenkaan hallitse oikeinkirjoitusta . Että omakehu haisee .
Tuohon 22.26 kommenttiin lisäisin vielä sielun herkkyyden ja luonnossa liikkumisen tärkeyden. Tapaan tuoda esille tämän hetkisiä tuntemuksiaan ja vähän liiankin tarkasti oman elämänsä senhetkisiä ongelmia. ;D
Purkaukset saattavat olla aika valtaisia aina kulloisesta tilanteesta riippuen. :D
Vuosia sitten mä oikeastaan vähän pelkäsin häntä. Oli jotenkin niin viileä ja tunsin, että pitäisi itseään muita parempana. Väärässä olin. Vuosien aikana huomasin ihastuneeni hyvään huumorintajuun, katseeseen, suoraselkäisyyteen, ammattitaitoon, tapaan puhua vieraille ihmisille, huolehtivaisuuteen, jääräpäisyyteen, salaisuuksien verhoon jota hän pitää ympärillään. Keskustelut joita olemme käyneet ovat tunnetta lisänneet. Ajattelemme monista asioista samoin. Silmälasit ja parta ovat parasta ulkonäössä, mutta taitaa olla kyllä vähän turhamainen pelimies. Silti on murtanut jään joka minulla oli vielä kymmenen vuotta sitten.
Kauniisti kirjoitatte toisista ihmisistä.
Respektit saatte.
Miehellä pieni vino toispuoleinen hymynkare joka herättää minussa paljon tunteita kun hän sen minulle suo, makuukammari silmät, terävä leukapiirre. Hän on kohtelias, järkevä, huomaavainen, musiikallisesti lahjakas, hyvä huumorintaju, ... Täydellinen olisi minulle niin monella tapaa.
No ne silmät. Vau.
No millaiset oli silmät?
Hän saa mun tunteet pintaan. Saa käymään kuumana sanoillaan.
Joku ääniviesti vai?