Eksän kanssa palaaminen yhteen

Mulla on nyt semmone tilanne et erosin joku 5kk sitte ja nyt on tullu ikävä eksää. Oon ollu sen aikana suhteessa mut se ei ollu yhtään samanlaista ku se edellinen suhde. Musta kyl tuntuu et se vois ehkä tykätä mustaki uudestaan mut se on tällä hetkellä suhteessa mitä teen?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sama täällä, tosin ongelma on se et mut jätettiin joten en usko et mun eksä vois vielä tykätä 😂

1Äänestä
  • Mut se ei selviä jos ei kysy

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mut se ei selviä jos ei kysy

    Juu en.

    Äänestä

Tajutaan joo, ekakerta säilyy ekana aina. Ei kuitenkaan samanlaisena toisella kerralla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mulla on nyt semmone tilanne et erosin joku 5kk sitte ja nyt on tullu ikävä eksää. Oon ollu sen aikana suhteessa mut se ei ollu yhtään samanlaista ku se edellinen suhde. Musta kyl tuntuu et se vois ehkä tykätä mustaki uudestaan mut se on tällä hetkellä suhteessa mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu