Kenen palstalaisen

Kanssa haluat lyödä hynttyyt yhteen?

-flowersreally-
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Sitä ihmettelen että miksi peris ja trollikka eivät tapaa toisiaan ja lähde treffeille ja kumpikin yrittäjiä ja asuvat turussa eli heistä voisi tulla pari kun vaan tapaisivat ja olisivat yhdessä

Äänestä
  • Älä nyt trollikalle toivo satuilevaa mt-potilasta

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Älä nyt trollikalle toivo satuilevaa mt-potilasta

    Ja kummallekkin tekis hyvää rakkaus ja sen oikean löytäminen

    Äänestä

  • Ehkä trollikka haluaakin etsiä olematonta mielikuvituspitseriaa Varissuon ostarista treffipaikaksi 😂

    Äänestä

  • Trollikka ansaitsee parempaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ehkä trollikka haluaakin etsiä olematonta mielikuvituspitseriaa Varissuon ostarista treffipaikaksi 😂

    Trollikka pistää perisin aisoihin eli ns palsta mielikuvitus tai trolli hahmot jää kun trollikka tulee kuvioihin ja peris pistää trollikan aisoihin eli kumpikin täydentää toisiaan eli kyllä heistä hyvä pari tulisi ja rakastavaiset ja kumpikin vuoden päästä miettii häitään

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Trollikka pistää perisin aisoihin eli ns palsta mielikuvitus tai trolli hahmot jää kun trollikka tulee kuvioihin ja peris pistää trollikan aisoihin eli kumpikin täydentää toisiaan eli kyllä heistä hyvä pari tulisi ja rakastavaiset ja kumpikin vuoden päästä miettii häitään

    Mielikuvitusystävät ovat perikselle tärkeämpiä kuin oikeat ihmiset.

    Maija 100 kg

    Äänestä

Varattuja

Äänestä

Ei mulla ole hynttyitä.

Äänestä

Jazulin kanssa lyödään hynttyyt yhteen.

T. Kumpulainen

Äänestä
  • Tuleeko kesähäät?

    Äänestä

  • Jaana on mun.

    T. Kimmo

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jaana on mun.

    T. Kimmo

    Jaana on mun! Kari

    Äänestä

  • Kyl ei teist oo mihkään.

    Äänestä

Flowers Really :D... mutta jooh, itse nyt tällä hetkellä haluan vain nauttia omasta rauhasta, vaikka olen jo nähnyt useampiakin naispuolisia kiinnostavia henkilöitä.

Yritän ja onnistuin jopa äänenvaimentamaan WC:n sekä keittiön ovien sulkemisien ääniä ammatilaispuusepän avustuksella, jotta kukaan ei kuulisi olemassa oloani, ellen sitä itse halua :D

Äänestä

En kenenkään palstalaisen.
Ihan oikeassa elämässä on se mahdollinen kumppani, ei täällä.

1Äänestä
  • Entä jos se mahdollinen kumppani oikeasta elämästä on kuitenkin täällä myös mutta et tiedä sitä?

    Äänestä

Juu katsos niin, kyllä jo sivistyneemmillä ihmisillä pitää olla huoneistojen ovissakin äänenvaimentimet kuten pistooleissakin jotta ei kuulu jos oven laittaa kiinni eivätkä oven karmit kulu.

Ellei nyt aivan mielenvikainen kuten joku Sanna Marin huoneistoineen sitten ole.

Toisaalta on hirvittävän kallista tilata tuollaista asiantuntemusta, äänenvaimentamaan asuntoa, 40000eur on pikkukäteisrahaa heille, mutta jos tunnet ammattilaisia...

Äänestä

Ei ole ketään sellaista jonka kanssa niin haluaisin tehdä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kanssa haluat lyödä hynttyyt yhteen?

-flowersreally-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu