Sellaisille joka naisen haluaa parisuhteen naisen kanssa?
Voisitte kertoa miten nainen isketään
Anonyymi
654
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
En osaa sanoa eikä näköjään muutkaan. Juttele kuten ihmisille jutellaan, tutustuen pikkuhiljaa. Eiköhän se siitä etene, jos molemmilla on mielenkiintoa edetä?
Luultavasti sinua ei oikeasti kiinnosta, vaan luulet saavasi jonkun helpomman keinon...mutta...
Ihmisen, elikkä naisen luo myös, pääsee olemalla inhimillinen ihmiselle.
Selvitä tuo itselkesi ja olet lähellä vastausta.
Ala jutella naiselle, sitten ala kosketella kuin vahingossa olkapäille reisille pakaroille ja kädelle. Sitten nainen alkaakin kiihottua voit pyytää hänet johonkin missä voitte olla kahden kesken ehkä viihde paikkaan jossa juttelette kahdestaan tai sitten ihan sinun kotiisi.
Jos tosiaan haluat voit kutsua naisen viihde baariin esim standupia kuuntelemaan. Siellä teidän tuntemus toisistanne syvenee ja nainen uskaltaa lähteä esim. esityksen jälkeen sinun kotiisi "yö myssylle"
Ole itsevarma ja rohkea äläkä mielistele naista, jos nainen vähänkin epäilee mielistelyksi saat miinuspisteitä.
Ellet osaa tai uskalla toimia näin et ole vielä valmis iskemään naista.
Komean ei tarvitse tehdä näin, siinä nainen joutuu iskurooliin.
Toimiiko se tyttöjen välilläkin noin?