Mitä ajattelet naisesta joka on!!

Anonyymi

Maannut samasta perheestä molempien veljesten ja heidän isän kanssa?? Tai Ottanut bussipysäkiltä, kaksi ennestään tuntematonta miestä ja harrastanut heidän kanssaan kimppakivaa ??
Paljastui treffeiltä tälläinen tapaus ja vielä jotenkin ylpeästi, kertoi näistä jutuista??
Sai minun puolesta jäädä!!!Huh

9

2773

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Estoton ja nautinnosta tykkäävä. Kateeksi käy.

    • Anonyymi

      Olisin käynyt naimassa.

    • Anonyymi

      Mitäkö ajattelen. Pornoaikakauden tuotos. Eka poikaystävä r...kaili kaksneljäseitsemän ja tytsy sai kuvan että mitä hu...mpi sen parempi,ja sitä varten elämään synnytään. Ja että Se on elämän tarkoitus. Noh ,kenen oli syy tai kuka opetti? Pornoteollisuus. Kaiken pahan alku ja juuri yhdessä huumeteollisuuden kanssa. Kulkevat käsikädessä.

    • Anonyymi

      Ei tuo ole paha.
      Olen itse ollut mieheni pikkuveljen kanssa kun oma mies lähti töihin ja yksien juhlien jälkeen rauhoittelin appiukkoa kun hän hermostui porukalle enkä saanut häntä muuten rauhoittumaan niin annoin hänen naida minua niin sain hänet rauhoitettua ja panon jälkeen hän nukahti.

    • Anonyymi

      Horo ja kierrä kaukaa!

    • Anonyymi

      Täh? Etkö sä urpo tajunnut että hän kertoi olevansa vaakamambossa kohtuu hyvä!?!?
      Ei se järvi soutamalla kulu!!!

    • Anonyymi

      Kyllä mie liittysin jonoon

    • Anonyymi

      Tiedossa on veljeä käynyt pikku veljeäänsä taitaa jokunen toveri olla myös joita mutta horosta vaimoo saa ….

    • Anonyymi

      Itse ottaisin tyttöystäväksi tai edes vakipanoksi tuollaisen.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      72
      4251
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      17
      2720
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2437
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      15
      2412
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2223
    6. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      109
      2183
    7. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2141
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      607
      1937
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1915
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1683
    Aihe