Voisiko sitä Tiinan torilla työntekijät vähän järjestellä hyllyjä ja osastoja, että sieltä löytäisi jotaki. Jos henkilökunta järjestelis kauppaa niin sielä olis mukava käyäkki ja löytäis jotaki.
Sinne ei jaksa ees lähteä ettiin mittään ko kaikki on pelkkää kaaosta.
Liike on ko himo hamstraajan talo. Miten ne jaksaaki kattoa sitä kaaosta aamusta ilthaan? Tai kaippa siihen tottuu....
Kävis enemmän asiakkaitaki jos olis siistiä ja paikat oorningissa.
Tiinan tori
9
3188
Vastaukset 9
- Anonyymi
Samanlaistahan tuo oli jo 15v sitte.
- Anonyymi
Asiakaspalvelu vähän olematonta. ”Sielä niitä pitäs olla, muistaakseni kolmas rivi vasemmalla.”
No ei ole. Tai en löytäny. Ei tarvi palvella. Ihan oma tahto. - Anonyymi
Vieläkö ne myy niitä kovia toffeeta? Hampaat poikki.
- Anonyymi
Kyllä Tiinantorilla on minusta parasta palvelua Kolarissa. Ja hinnat huomattavasti halvemmat kuin muualla.
- Anonyymi
Paras palvelu kolarissa
- Anonyymi
Painaako omatunto????
- Anonyymi00009
Persaukisten harhailijoiden ja hypistelijöiden paratiiseja. Pääosa hyllyistä on sekaisin asiakkaiden jäljiltä kun ei osata laittaa tavaroita takaisin paikoilleen. Yleensä tuolta löytyy kaikkea mitä et tarvitse mutta silloin harvoin kun tärppää on hinta kohdallaan. En ole ikinä saanut huonoa palvelua ja aina tarkistavat pyydettäessä koneelta, onko saatavilla tai toisessa myymälässä.
- Anonyymi00010
Tiinantorilaiset voisivat olla myös jakamatta mainoksiaan laatikoihin, joissa on mainoskielto. Laitettu palautetta mutta ei mene ymmärrykseen.
- Anonyymi00011
Mainoskielto ei aina mene myöskään Postin tai muiden jakelua suorittavien yritysten työntekijöiden "jakeluun".
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061281
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94908Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31814- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93642- 32635
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10476