en edes tajau mitä on tapahtunut.. :( oon pitänyt yhteyttä menneisyyden haamuihin ja jotenkin nyt oon tosi suruisa :(
ymmärrän että sattumalta kun tavattiin niin koitti piristää mua jotta pääsene teenpäin elämässä ja ymmärrän sitä ja tätä ja tota..
mies on siis varattu ja vielä perheenisäkin. eli koko juttua ei olis pitänyt tapahtua ja onneksi mitään ei siis tapahtunutkaan.
en käsitä miksi puhuu mulle sellasia silloin kun vaimo ei ole 2 metrin päässä .. onko niin kova läheisriippuvuus että automatkalla pitää sitten laittaa viestiä .. mihellä on jo ikää paljon ja aikaa on mennyt 20vuotta . kun sanoi ettei halua enää että muistan sitä. pitää mua varalla jos joksus tarvitsis mua ja ei ole koskaan tarvinnut et hyvä juttu. oon iteki suhtautunut kaverillisesti tähän tyyppiin mut nyt ää laitto tosi hämmentäviä juttuja mulle... tajuan et lapsiarki on ehkä ei niin jännää joka pv ja sitä jännitystä hakee sitten muualta.
tuli jtnkin äärimmäisen paha olo tästä kaikesta itelle ja tuntuu et olsi sittenkin ollut parempi jos ei oltas ees tavattu koska mä olin tässä se ketä sattui ei kukaan toinen.
miks keski ikäinen mies ailahtelee aj pelaa pelejään? en voi ymmärtää :(
voi että mulla on nii paha olla
Anonyymi
0
768
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site756004Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794850Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524422SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574172SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953781Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost43509Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi882543SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352399Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452129