Pieni vinkki sinkuille

Anonyymi

20-30 vuotias urheilullinen työssäkäyvä nainen haluaa nimenomaan 45 vuotiaiden miesten huomiota. Miehen täytyy olla surkeassa tilassa oleva mahdollisimman alkoholisoitunut läski työtön itsekäs katkera ja kateellinen kaikelle. Itseluottamus voi toki olla kuin euroopan omistajalla se on todella seksikästä tässä tilanteessa ja kouriminen on myös upeaa. Kaikki naiset suorastaan jonottavat vanhan miehen luo joka ajattelee että kaikki naiset on vaan luotu hänen pussiensa tyhjentämiseen ja se menee kaveri ym suhteiden edelle kaikessa itsekkyydessään.

6

61

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tämä 20-30 vuotias urheilullinen on keskipitkä, komeilla ryntäillä ja kuvan kauniilla kasvoilla varustettu neitsyt. Joka vain odottaa että pääsisi palvomaan ja palvelemaan miestään. Antaumuksellisesti.

      Naisella on ylimaallinen taito olla vanhenematta, rypistymättä ja lihomatta. Ikinuori ja iki kaunis. Joka heittäytyy lopulta miehensä hautaroviolle, viettääkseen ikuisuuden miehensä rinnalla palvoen ja palvellen.

    • Anonyymi

      Huono kyllä tuo töissäkäynti. Ehtii pussit täyttyä liikaa.

      • Eihän naisella voi olla kahta herraa.. jättäisi työnsä palvellakseen miestään kaikin kuviteltavissa olevin tavoin.


    • Anonyymi

      Nou hätä. Kyllä te ehditte itsekin tuohon ikään ja saatte sitten nauttia näitten naisten suosiosta.
      Kestäkää vielä vähän. Alkoholisoituakin ehditte lisää vielä jonkun tovin, ja kun pidätte huolen että varmasti saatte jatkaa paskaisissa kalsareissa sohvalla viinaa kitaten, se tuo vain aromikasta patinaa sinne jarruviiruisiin kellastuneisiin kalsareihin.
      Ja mistä sen tietää, jos oikein hyvä flaksi käy voitte päästä osille jo vuosi pari aikaisemmin!
      Ajatelkaa positiivisesti!

    • Anonyymi

      Tämäkin on hyvä vinkki; säästä ensin 200 miljardia platinaharkkoina jotta kelpaat kenellekään naiselle.

      • Anonyymi

        Ei huono


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      418
      3533
    2. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      108
      2610
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      3
      2401
    4. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      37
      2186
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      6
      2100
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      13
      1933
    7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1607
    8. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      67
      1529
    9. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      43
      1483
    10. Kyllä minua hävettää nainen tämä tilanne

      niin kuin se teki silloin aiemminkin. Monellakin tasolla ei minulta sopivaa. Herätät minussa vain niin vahvoja tunteita,
      Ikävä
      53
      1360
    Aihe