System Of A DOwn

Niin mitä mieltä olette kyseisestä bändistä??
7834
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sun pitäis laittaa tää tonne vanhoillislestadiolaiset-palstalle.

Äänestä
  • ai siks että mahtusit kirjottelee tänne linkin parkistas, vai mitä paskaa kuunteletkaa.

    Äänestä

  • Niin jos kerran itse kuuntelet Linkin Parkkia, Ni jos mää oisin sinä ni en kyl menis aukoo yhtään mistää musiikista.. Linkin park On onnetonta räppiä..

    Äänestä

  • (SIC) kirjoitti:

    Niin jos kerran itse kuuntelet Linkin Parkkia, Ni jos mää oisin sinä ni en kyl menis aukoo yhtään mistää musiikista.. Linkin park On onnetonta räppiä..

    Kyse oli siis systeemistä, urpot. System is a ok.

    Äänestä

  • manerd kirjoitti:

    Kyse oli siis systeemistä, urpot. System is a ok.

    Että näin.

    Äänestä

áivan loistava yhtye ja oikeesti ei siitä kannata käydä vinkumaan muille mitä ne kuuntelen jos se kysyy sulta mitä mieltä oot ni sanot vaan ihan paska tai helvetin hyvä etkä sano et kaikki homot kuuntelee tollasta.

Äänestä
  • System on yks parhaista bändeistä maailmassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


(SIC) kirjoitti:

Niin mitä mieltä olette kyseisestä bändistä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu