Olis joo joku söpö tyttönen

Mukava tuossa vieressä. Joo vois sitten pussata :DD
1069
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niinpä. On vaan ruma karvanen äijä. :D

Äänestä
  • Apina 🤣

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Apina 🤣

    Kyllä sen raajat muistuttaa apinan raajoja. Malliltaankin. :)

    Äänestä

Vaan eipä oo, joten eikun Niveaa silmiin ja unille. Öitä!

Äänestä

Kuulostaa hyvältä, toivotaan että sopiva nainen löytyy.

Äänestä
  • Varmasti hauskaa olisikin.

    Äiti voisi olla kyllä ylpeä
    Kun laivastoakin poika ylpeänä esitellä ja kun taas toinen ottaisi esiin merenneitokokelmansa.

    Kunnon vaahto kruunaa kaiken ei näkisi eteen olisi kuin paksu usva edessä joka olisi halkaistava edestä.

    Äänestä

Joo ja hauskaa sitten se vaahtokylpy tyttelin kanssa :D kylpyankkojakin mulla on joo! :DD

Äänestä
  • Joo o ja sitten se pelihommeli jutska. Se kyllä on tosi jännää :D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mukava tuossa vieressä. Joo vois sitten pussata :DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu