kyllä laura pärjää!!!

olen ihan varma että laura pärjää..
kappale on hyvä ja lauralla on loistava lava säteily ja hän jos kuka saa yleisön mukaan..
LAURA LYÖ TUOMARIT ÄLLIKÄLTÄ!!!!!
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laura on PARAS!!! Se voittaa ihan kevyesti :) Laura on oikee SUBERMIMMI!!!!!

Äänestä

Lyö todellakin ällikällä ! Lentävät perseelleen kun näkevät TISSITTÖMÄN naisen !!!!!!!!!

Äänestä

Lauran lavakarisma on made in Finland, joten mikä karisma???? I wonder...
Biisi on massakamaa, ääni on persoonaton ja huutava, sekä engl.kielen lausuminen on karsee.
Sinuna en luottais, sillä v......s tulee oleen suurin mahdollinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*kimma* kirjoitti:

olen ihan varma että laura pärjää..
kappale on hyvä ja lauralla on loistava lava säteily ja hän jos kuka saa yleisön mukaan..
LAURA LYÖ TUOMARIT ÄLLIKÄLTÄ!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu