voimakas hikoilu

Jos olet löytänyt todella tehokkaan deodorantin voimakkaaseen hikoiluun, niin kerro minullekin, Kiitos.
91534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Triple dry. saa apteekista ja ei ole edes kovin kallis. Todella tehokas!!

Äänestä

edelliseen viestiin yhdyn sen verran että todellakin triple dry apteekista. erittäin tehokas! kuntosalillakin olen kauttaaltani hiessä, mutta kainalot kuivat tämän dödön ansiosta. eikun samantien apteekkiin!!

Äänestä
  • Mulla on tota triple dry:ta eikä se toiminut kyllä mulla kovin hyvin. Aluksi hikoilu lähti, mutta kun kuudauden oli käyttänyt, aine auttanyt enää yhtään.

    Äänestä

  • vveeerraa kirjoitti:

    Mulla on tota triple dry:ta eikä se toiminut kyllä mulla kovin hyvin. Aluksi hikoilu lähti, mutta kun kuudauden oli käyttänyt, aine auttanyt enää yhtään.

    noin kuukauden mullakin auttoi ja olin jo aivan innoissani, mutta sen jälkeen teho loppui :(
    on siirryttävä taas tummiin paitoihin niin ei hikiläiskät näy...

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    noin kuukauden mullakin auttoi ja olin jo aivan innoissani, mutta sen jälkeen teho loppui :(
    on siirryttävä taas tummiin paitoihin niin ei hikiläiskät näy...

    tiesittekös että JOKAISTA deodoranttia tulee vaihtaa
    n. 1-2 kk ajan, koska bakteerit tottuvat samaan tuotteeseen. käytä kuukausi jotain toista deodoranttia, ja vaihda taas sen jälkeen triple dryhin. (muita tehokkaita apteekista esim. bats)

    Aurinkoista ja hietöntä kevään jatkoa kaikille!!

    Äänestä

Olen käyttänyt apteekista saatavaa Absolut Torr-deororanttia jo monta vuotta ja hyvin on toiminut :) Käytöstä saattaa tulla kirvelyä ja punoitusta varsinkin ensimmäisillä kerroilla joten kannattaa lukea käyttöohje tarkkaan. Mutta minulla on ainakin liikahikoilu entinen ongelma.
Kannattaa kokeilla :)

Äänestä
  • Apteekista löytyy BATS dödö... Ehdottomasti paras!

    Äänestä

  • Absolut Torria käytin vähän mut aaauuuts kirvel ja alkoi aina kutittamaan kainaloita...en voinu käyttää sitä vaikka ol kyl hyvä...sit aloin taas käyttämään Triple dryita...ja seki on hyvä.

    Äänestä

  • kutittaa kirjoitti:

    Absolut Torria käytin vähän mut aaauuuts kirvel ja alkoi aina kutittamaan kainaloita...en voinu käyttää sitä vaikka ol kyl hyvä...sit aloin taas käyttämään Triple dryita...ja seki on hyvä.

    bats on ihan sanonko mistä... absolut torr on parasta mitä voi olla. et ole ilmeisesti lukenut käyttö ohjeita kunnolla,ei saa laittaa vasta sheivatulle kainalolle ja sen olen huomannut että pitää laittaa ihan vähän,vain yksi vetäisy yhteen kohtaan eikä hölvätä hulluna varmuuden vuoksi sillon kyllä varmana kirvelee ja kutittaa. eli vain ohut kerros ja aamulla pesee kainalot ni ei nimittäin hikoiluta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohti kesää kirjoitti:

Jos olet löytänyt todella tehokkaan deodorantin voimakkaaseen hikoiluun, niin kerro minullekin, Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu