On median suosikki. Taitaa olla isokin firma ,ei kait muuten ole kahen sivun juttuja joka viikko. Harva firma saa noinkin paljon palstatilaa ilmaiseksi.
Pohjoinen pyytäjä
10
921
Vastaukset
- Anonyymi
Palstatillaa tai ei.viruksen keskellä yrittää lujasti.lujasti uskoo parempaan sesesonkiin,näitä yrittäjiä tarvitaan nyt.
- Anonyymi
Se se onki, joopa joo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se se onki, joopa joo
Olosjärvikin harrijärvi, voi näitä höpönassuja. Voisko ajatella lähtevän töihin,ei kestetä enää näitä yhden ahvenen päiviä.
- Anonyymi
Me jotka Luotarin tilaamme ja maksamme, emme tarvitse tästä herrasta yhtään kuvaa lehteen. Mainostakoon itse ja maksakoon siitä. Jos toimitus ei tajua niin maksajat loppuu ainakin meidän osalta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Me jotka Luotarin tilaamme ja maksamme, emme tarvitse tästä herrasta yhtään kuvaa lehteen. Mainostakoon itse ja maksakoon siitä. Jos toimitus ei tajua niin maksajat loppuu ainakin meidän osalta.
Oon saman päätöksen tehnyt. Herrasta tehtyjen juttujen määrä lehdessä sivuuttaa kaiken normaalin journaliikan. Hyvästi luoteislappi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Me jotka Luotarin tilaamme ja maksamme, emme tarvitse tästä herrasta yhtään kuvaa lehteen. Mainostakoon itse ja maksakoon siitä. Jos toimitus ei tajua niin maksajat loppuu ainakin meidän osalta.
No kun on aikaisemmin haukuttua oikein nimeltä näillä palstoilla tätäkin yrittäjää niin nyt kateus puree. Happamia, sano...
- Anonyymi
Kyllä vihreän liikkeen alkujuuret ovat itsessään natsisaksassa. Siellä jalopuutkin istutettiin hakaristin muotoon, laadittiin eläinsuojelumääräyksiä ja susi rauhoitettiin ensimmäisenä Länsi-Euroopassa. Tästä lienee tehty oikein tieteellistä tutkimusta ja jopa opinnäytetöitä.
Äänestä
Kommentoi
Anonyymi
13.04.2021 20:41
Pääseeköhän Satu Hassi historiaan maininnalla ”Suomen paras naispuolinen tuotannon lamauttajamestari”? Limbot ovat jo sitä luokkaa. Kukahan häntä oikein sponsoroi ja yllyttää? Isänmaallisuus on kaukana.- Anonyymi
Valtakunnan tasolla vihreät on pahinpia.Muoniossa kunta tasolla kepulit viellä pahenpia.
- Anonyymi
Hitlerhän oli kasvissyöjä, ajoi myös eläinsuojelulakeja.....
- Anonyymi
Vain siiman vingahdus, siinä kaikki... Hovinarrit ja mainoslahjat ovat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201787
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991598Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy491134Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?441010Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29939Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50866Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s46838Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37800Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56788Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37760