Miksi nukutte vielä naiset. Kalat odottaa joten nyt herätys.
Vastaukset 7
- Anonyymi
Kalat jo odottavat innoissaan pääsyä paistinpannulle.
Nukuinkin poikkeuksellisen pitkään, lähes yhdeksään. Nukuin siksi että pysyn hengissä. Mä en uneani lyhennä juuri minkään muun, kuin erittäin painavan syyn takia. Kalaan lähtö aamulla neljän aikaan ei kuulu siihen kategoriaan. Tosin eipä musta selkäkipuisesta olisi ollut edes mukaan lähtijäksi.
- Anonyymi
En nukkunut enää tuohon aikaan mut ei tässä mihinkään kalaan ole silti kerinnyt. Sitäpaitsi kalastaminen on miesten hommaa muutenkin.
- Anonyymi
Siikaa lähdetään onkimaan viideltä aamulla että saa parhaat paikat itse koska rannalla voi olla 10 tyyppiä samaan aikaan jotka onkii siikaa joten pitää ekana olla rannalla jotta saa valita parhaan paikan. Itse oon käynyt lähes joka päivä siikaa onkimassa ja olen saanut 30 siikaa.
- Anonyymi
No miksei naiset halua miestä joka kalastaa?
- Anonyymi
No mä haluan ainakin miehen, joka soittaa kitaraa..Paitsi että on se vissiin kalastanutkin...
- Anonyymi
Tuohon aikaan vielä nukun, jos ei tarvi töihin mennä.
Sinä voit kyllä käydä kaloja narraamassa. Perkaathan ja fileoithan kalat ennen kuin tuot ne minulle 😘
Missäs päin se miesköriläs kalastelee?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791406
- 851283
- 1041028
- 48859
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7596Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44532Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520