aika komea mies etsii vaimoa tai seuraa

Olen 59 vee kivan näköinen mies jolla asunto Lahdessa
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

59? Liian vanha. ei kiitos.
Vai haetko omasta ikäluokastasi?
Asunto Lahdessa ei mitenkään houkuttele vanhan sedän leluksi.

Äänestä

Komea???😳

Äänestä

Onko työpaikka? Lapsia? Mites päihteiden käyttö?

Äänestä

Asunto pitää olla hesasta, piste. Ja sulla pitää olla rahaa ja pituutta vähintään 185cm ja iso dick mieluusti.

Täällä lapseton 130kg pyöreä nainen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mattipoika61 kirjoitti:

Olen 59 vee kivan näköinen mies jolla asunto Lahdessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu