https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/bd86fb5a-af03-4c8b-95d6-dcaed3e93171
Nainen, olisko hienoo, jos huomaisit miehen naaman kurkistavan pesukoneen pesuluukusta juuri sinua!
Kiljuisitko ilosta vai pelosta, miten on nainen, miten reagoisit vieraan miehen naamaan pesukoneen sisältä.
Nainen, olisko hienoo, jos huomaisit miehen naaman kurkistavan pesukoneen pesuluukusta juuri sinua!
Kiljuisitko ilosta vai pelosta, miten on nainen, miten reagoisit vieraan miehen naamaan pesukoneen sisältä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Astianpesukoneesta voi irvistellä haarukka, kuin pesukoneesta kalsarit virnuillen.
Kai sen myt tietää, jos on pistänyt koneeseen sellaisen tekstiilin, jossa on printtinä miehen naama. Huumoripläjäyksen se vain tuottaisi.
Jos haarukat tuijotteleva itseäsi noniin juttu mutta niin, saattaa pitääkin olla huolissaan jos laatitostakin jo lusint rimppuilevat ja tuijottelevat villisti.
Syyttäisin heti, et miksei ole imuroitu ja sinne on paettu. Rähjäisin kun näkisin naaman. Sitten repisin sieltä ulos ja huutaisin lisää.
Itseasiassa joo ostin uusia siivoushirviöitä... isosinipiika uusi sieni ja pieni harja ja putsausliinoja, tuli matkaan pyöräillessä ollessani.
Sillä hetkellä tietäisin varmaksi, harhojen vieneen voiton.
Itselleni kertyy tosiaan kaikkia tavaroita mitä ei ehkä välttämättä tarvisikaan, ja nooh mutta kaikenlaiset siivousvälineetkin..
Mun kylppärin peilistä kurkisti äsken noita. 😔
Joskus voi itseäänkin pelottaa jos katsoo peiliin.
Mutta hyvät ulkoilukelit on mahti jos jaksaisi lähteä kohtapuoliin taas pitkiä pyöräilylenkkejä tekemään.
Oma kuva pelottaa itseä jos katsoo peiliin pelottaa itse itseään peilikubvallaan.
Asettaisin koneen 90 asteen pesuohjelmalle ekstra huuhteluin ja pitkällä tehokkaimmalla linkouksella.
Lisäisin koko paketin pesuainetta ja antaisin pyöriä!
Siinähän saisi retku kyytiä oikein mamman kädestä! :D :D
Hah joo niin peilistä tuijottaa pelottava naama, kuin haarukka astianpesukoneestakin.
En tiedä tätä juttua miten uusi pyöräilyreitti siis, takalaakerin kiristäminen pyörässä ja kumien tarkistus pitäisi tehdä ennen seuraavaa suurta lenkkiä, pientä sinänsä tuollaiset huollot.
Pitäisi ehkä kysyä joltain tämän kaupunginosan ihmiseltä että mikä olisi hyvä oikoreitti mennä tuonne, kun keskustan jutut tiedän mutta tästä kaupunginosasta en paljoa.
Pesen astianpesukoneessa hammasharjat, saippuakotelot ja kammat. Ex-tyyppini sanoi, miksi et laita lenkkareitasi.
Pumpattava Barbara olis saanut lestadiolaiset aivan suunniltaan?🍕🍔🌭
Ja niin kylpyhuoneen kaapistosta irvistelee kaikkia esineitä, partavaahtopurkkikin ja vaikka mitä.
---ja joo joku wellaflex hiusvaatokin jo kaapista huutaa että käytä jo minuakin.