Sperman luovuttaminen

https://www.helsinginuutiset.fi/paikalliset/4114877

Alkaisitko sperman luovuttajaksi naisill ei jotka ei muuten kelpuuta sinua kumppaniksi.
16316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Hankkikaa naiset sperma ihmeessä Euroopasta, Tanskasta esimerkiksi. Älkää missään tapauksessa tyytykö 'suomalaiseen' ts. siperianmongoloidiseen ätmispermaan.

Äänestä
  • kuka suomalainen toimittaja tässä taannoin lähtikään sinn amsterdamiin, eikä ollutkaan kovin tyytyväinen...? mitäs tälle kuuluu nykyään...?

    Äänestä

Eikö tuo nyt ole ideaalikeissi, tietää geeniensä jatkavan tarvitsematta tehdä asian eteen yhtä runkkausta enempää.

Äänestä
  • Vaatimuksia tulee aina!

    Äänestä

Kai niillä on naamaraja kuka saa luovuttaa mälliä.

Äänestä

Sperman luovutus on ihan eri juttu kuin parisuhde ja kumppanuus.

Äänestä

Voin luovuttaa spermaani naiselle henkilökohtaisesti, perille asti toimitettuna viimeistä tippaa myöten.
Nyt aloitustarjous, kahdeksalle naiselle ilmaiseksi ekan päivän aikana. Tuukko hakeen?

Äänestä
  • Sinulla,on varmaan esittää laatutodistus ja terveystodistus ja selvitys myös sukusi terveydestä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sinulla,on varmaan esittää laatutodistus ja terveystodistus ja selvitys myös sukusi terveydestä?

    Kaikki löytyy. Lääkärit ovatkin ihmetelleet mistä tälläinen laatusonni on esiin putkahtanut.

    Äänestä

  • Sulla on kova kunto, jos 8 kertaa pystyt samana päivänä spermaa tuottamaan.
    Yksi kerta päivässä on jo kova urakka.

    Äänestä

Kyllä laatutavarasta täytyis saada kelpo hinta ei sitä ilmaiseksi anneta mut hoitakoot arabi ja korkeastikoulutetut jännämiehet sen homman niin tinderistä moni nainen sais ilmaiseksi tavaraa ja saa lapsen ja isästä ei tietoa eli se on joku arabi tai koulutettu jännämies jostain

Äänestä

Tarjolla+olisi+laatusiementä+professori-urheilijalta.+Laaki+maksaa+1000+euroa+ja+jos+ei+heti+tärppää+siitoskohteen+hedelmällisyyden+vähäisyyden+vuoksi+niin+seuraavista+siemennyksistä+annetaan+15%+alennus.Naisporukat+voivat+säästää+vielä+lisää+sillä+vähintään+5+hengen+ryhmäalennus++on+-50%+per/nainen.Siemenet+on+tutkittu+laboratoriossa+erittäin+liikkuviksi+pikku+vintiöiksi+ja+niillä+on+saavutettu+95%+hedelmöitys.+Siemeniä+on+toimitettu+ympäri+maailmaa+paitsi+Suomeen.Nainen,+tee+nyt+unelmista+totta+ja+tilaa+heti.Yhteystiedot+voi+jättää+alle📩

Äänestä

Kävin kerran "luovuttamassa" spermaa keinohedelmöitys klinikalla maksua vastaan tottakai kun oli puute kaljarahasta.
Oli kevättä rinnassa niin päätin käydä lammella hakemassa purkin sammakonkutua tilaisuutta varten kun en halunnut mahdollisten jälkeläisten ottavan 18-kesäisenä yhteyttä.
On siinä Saku Sammakolla ollut ihmettelemistä kun jälkeläiset huutelivat lammella isukkia.

Äänestä

Kuka nyt palstan k&k-ätmien siementä haluaisi.

Äänestä

Se on 50 euroa per varvi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.helsinginuutiset.fi/paikalliset/4114877

Alkaisitko sperman luovuttajaksi naisill ei jotka ei muuten kelpuuta sinua kumppaniksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu