Kumman nainen riisut

Ekana pois kun alat seksi puuhiin miehen kanssa niin riisutko ekana tissiliivit vai pikkuhousut?
311013
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Tissiliivit on aina pudonneet ekana lattialle kun nainen on riisuuntunut seksiä varten.

Äänestä

Rintaliivit

Äänestä

Ei kuulu sulle! Sulla ei taida olla kumpiakaan. Olet mies.

Äänestä

Ukolta vetäisen housut nilkkoihin ja narusta saman tien kaihtimet ylös, hups!

Äänestä

Niih, on nii pienet tissit et ei voi ottaa liivei pois. Ja pikkarit tukee mun isoa löllyvää mahaa
Nyyh

Äänestä

En rupee puuhiin...

Äänestä

Voi kun mua ei kukaa haluu oon nii ruma

Äänestä

Mies riisuu ja liivit eka, jos semmoisia on.

Äänestä

Ensin riisutaan päällivaatteet eli kengät, toppatakki, ulkohousut, pipo rukkaset ja vasta sitten välikerros ja viimeisenä mahdolliset alusvaatteet.

Äänestä

En ota rintaliivejä pois koska rinnat on liian isot ja siksi rokkuvat.

Äänestä
  • Isot rinnat on plussaa naisella. Mieluummin isot kuin pienet

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Isot rinnat on plussaa naisella. Mieluummin isot kuin pienet

    Et ehkä ole oikeasti isojen kanssa ollut tekemisissäkään. Ne roikkuvat ja sinne alle voi kasvaa sientä, kuten on omalla kohdalla.

    Äänestä

Kaikki pois ja seksikästä on kun mies riisuu naisen pöksyt pois.

Äänestä
  • Toki jos nainen on nuori ja laiha

    Äänestä

  • Hampaillaan....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toki jos nainen on nuori ja laiha

    Tai pullea ja omanikäinen. Makuja on monia.

    Äänestä

Emmää käytä kumpiakaan, ne on patriarkaatin suunnittelemia vaatekappaleita. Kumma ku et korsettia maininnut, sukkanauhavyötä...

Äänestä
  • Tai sitä kahdeksanroistasataaluvun naisten metallirunkoista jäykkää hametta, heh, akkurälläkkä mukana. - cu- *snaphsi*

    Äänestä

Ihan jokinen lukuisista miehistä, joiden kanss aoon ollut seksisuhteessa on riisunut minut eli rn osaa vastata tähän. ;D

Äänestä
  • Ootko ollut huumattuna kun et tiedä?

    Äänestä

En ole koskaan alkanut hommiin miehen kanssa. Onko nykyään yleistäkin että he käyttävät tissiliivejä?

Mut jos naisen kanssa, niin kyllä häneltä liivit aika nopeasti lähtee mikäli se nainen sellaisia käyttää. Kaikkihan ei käytä.

Äänestä

En riisu pikkareita koska en käytä niitä. Nostan vain hameen.

Äänestä

Tämä kysymys oli aamukahvin aikaan flikkojen "harkinnassa" ja aiheutti kyseenalaisia
naurun purskauduksia... tavallista pidemmän aikaisen katkosen työnteosta.

Yleisesti pohdittiin ett varmaan se on mies, joka riisuu naistaan siinä tahdissa missä kukakin haluaa sen tehdä. (kunhan ei riko vaatteita)

Jos taas nainen itse tekee tekee aloitteen kotonaan; niin pukeutuu pelkästään rintsikoihin, pikkareisiin ja stay uppeihin, joista mies hänet kuorii haluamassaan järjestyksessä.
Jos uros puolinen henkilö ei asu valinnasta käsitä tarjousta, niin kiinnostusta ei ole tarpeeksi ja parempi naisen mennä pukemaan aamutakia ylleen!
Se siitä suhteesta.

Äänestä
  • Ei aamutakissakaan ny varsinaisesti välttämättä mitään vikaa ole. Ei se seksiä estä ku saa senkin riisuttua.

    Äänestä

Kaikkea noi murrosikäiset pojanklopit kyselee näillä palstoilla.
Sitten vielä jotkut viitti vastata.
Tämänhän piti olla niin siveä palsta, että oikein.

Äänestä

Ei kyl se päällysvaatteiden jälkeen on siveysvyö mitä pitää rassata poijes.

Äänestä

Aamutakin :)

Äänestä

Nainen avaa siveysvyön lukot ekana.

Äänestä

Pöksyt pois ekana että mies pääsee nuolemaan. Yks tyttö jonka iskin baarista ei halunnut ottaa rintsikoita ollenkaan pois koska pelkäsi että sillä liian pienet tissit. Sanoin sitten että sillä ihanat tissti ja en edes tykkää isoista.

Äänestä
  • Mä en ymmärrä mistä naisille on tullut sellainen harhaluulo, että miehet tykkää aina ja ainoastaan mahdollisimman isoista hinkeistä.

    Äänestä

Riippuu tilanteesta. Joskus liivit jää päälle ja joskus niitä ei ollutkaan kuten ei pikkareitakaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ekana pois kun alat seksi puuhiin miehen kanssa niin riisutko ekana tissiliivit vai pikkuhousut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu