https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/8637585b-5c3c-4cd9-bccb-c3427e891570
Paitsi palstan ikisinkkuille ei ole seksiä luvassa. Ettehän käy baareissa ettekä bileissä tai festareilla. Runkkuhommiksi meni teidän kesä.
Paitsi palstan ikisinkkuille ei ole seksiä luvassa. Ettehän käy baareissa ettekä bileissä tai festareilla. Runkkuhommiksi meni teidän kesä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jäämme seuraamaan tilanteen kehittymistä hetki hetkeltä
Tilanne päivittyy tässä jutussa koko kesän. Seurassanne asiantuntijana runkkaajaätmi.
Jos ei juo viinaa eikä käy baareissa niin ei ole seksiä tulossa.
T viinamies
Taitaa kaikkien aikojen yksinäisi kesä tulossa nirsoille palstalaisille jotka ei halua ihmisiä tavata.
Luulen, että tulee kaikkien aikojen seksittömin kesä, vaikken sinkku olekkaan. On niin paljon muuta tekemistä. Hyötypuutarhakin tänä vuonna.
Rillatkaa ennen sitä
https://www.mtvuutiset.fi/makuja/artikkeli/mtv-n-makutestissa-10-uutta-grillimakkaraa-yhta-rakastivat-kaikki-selkea-voittaja/8126024?cmp=mtvuutiset_mtvuutiset_muu_online_suomi24_convert_jatkuva_uusimmat_300x250#gs.z7hnzz
Kaikkien+aikojen+seksikesä+koskee+vain+top5%+miehiä+ja+nuoria+naisia.
Keski-ikäiselle+naiselle+ei+ole+tarjolla+enää+edes+HC-AT-miestä.
Minä saan seksiä. Te ette saa seksiä eikä kesä ole mitään ilman seksiä. Viinaa pitää juoda ja baareissa käydä jos naisia ja seksiä haluaa kesällä. Raitis mies viettää kesän yksin kotona eikä saa seksiä eikä nauti kesästä.
T viinamies
Rajoitusten purku alkanut eli baariin pääsee koko kansa kohta ja litinä ja lotina kuuluu baarin vesssassa jo kun naiset vie miehiä panemaan vessaan- Ovat naiset kovassa puutteessa ja rumempikin mies varmasti löytää naisen joka ei pihtaa.
Vappuna paras aika mennä paariin ja saada seksiä.
Lopeta et todellakaan saa olla kenenkään kanssa ikinä sillein ja nyt riitti tollanen ajatus että petät minua
Viinaa juomalla tutustuu naisiin. Menkää baariin vappuna
Niin siis tuon jutun pointti oli ne seksitaudit, niin et jos viittitte käyttää niitä kumiloisii kans, tehkää hyvin!
Nonnii naiset antakaa palstan sinkkumiehille pimppii vapun kunniaksi. Saatatte jopa pitää siitä että joku ähkii jalkovälissänne tai sitten voitte lukea kirjaa samalla kun palstan mies hoitaa homman.
Siellä taas huume ja viinapäissään hakataan ja nussitaan pitkin lepikoita ja bajamajan takusia ku vähän festareilla pidetään hauskaa.
Tuollaiset huumetapahtumat olisi pitänyt laittaa ikuiseen kieltoon.
Seksiä saavat vain vauhdikkaat, komeat, alfat ja elämässä eteenpäin menevät miehet. Myös väkivaltaiset jännämiehet saavat naisilta sen mitä haluavat.
Tylsät, kiltit, kunnolliset ja hyvätapaiset miehet eivät saa seksiä tai parisuhdetta. Modernit naiset eivät kelpuuta alempaa tasoa olevaa miestä kun haluttavampia komistuksia on koko maailma täynnä. Kilteille ja kunnollisille tylsimyksille nyt ei vaan ole mitään käyttöä.