Vastasitko Iltalehden seksisanasto kyselyyn?

Kyllä huomaa, ettei itsellä seksi ole se tärkein asia elämässä, kun meni ihan mettään 😂😂
452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Neva hööd..en jaksanut edes tehdä loppuun.

    Äänestä

  • Wwuwuw kirjoitti:

    Neva hööd..en jaksanut edes tehdä loppuun.

    Seksuaalinen kiihottuminen huiluista, torvista vai viuluista?
    Olis pitänyt muistaa se nahkahuilu, mutta oisko ollut sopivaa osata vastata oikein?

    Äänestä

ei voi vastata kun ei viitsi valehdellakaan kysylyyn,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllä huomaa, ettei itsellä seksi ole se tärkein asia elämässä, kun meni ihan mettään 😂😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu