Saavuin palstalle onnellisena mutta kuin luin juttuanne niin onnellisuuteni katosi taivaan tuuliin. Masentunutta väkeä te yksinäiset ikisinkut. Koittakaas nyt ryhdistäytyä ja lähtekää etimään joku morsian itsellenne. Ei elämää voi tuollalailla haaskata istumalla palstalla kaiket illat.
Olen täällä tänään
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Äläs nyt yleistä. On minulla ollut useampikin liitto. Yksi nainen on jopa kuollut. En minä ainakaan huomaa, että täällä Allua lukuunottamatta (vitsillä?) kukaan muu mitenkään säälisi itseään.
Ehkä nuo sinun saamat fiilikset heijastuvatkin omasta elämästäsi?
>Simiti<
Morsian löytyy kun juo viinaa baareissa. Naiset tulee baariin miesten takia joten ryhdistäytykää ja menkää baariin juomaan viinaa ettei naiset turhaan sinne mene odottamaan.
T viinamies
Mies on onnellinen ainoastaan vain jos saa seksiä.
Jos onnellisuutesi karisi noin pienestä, et todennäköisesti ollut onnellinen alun alkaenkaan. Panosta hyvinvointiisi sekä muista huolehtia itsestäsi ja unohda paskapalstat, jos ne huonontavat vointiasi.
Huomentaa. Onkos tullut kesä jo ja miksi teillä ei ole kumppania?
Koska ei kelpaa naisille pitkä mies joka käy töissä ja elää normaalia elämää
Täällä olette joka päivä. Koittakaa nyt lähteä ulos vaikka metsään viikoksi katsomaan eläinten elämää.
Täällå on paljon tekstiä, ei jaksa lukea
Ota yhteyttä oikeesti, jos joskus tuntuu sille