Pikku pirpanalle kysymys

Mitä olet suunnitellut kokkaavasi kun pujottelija tulee luoksesi ja kumpi kokkaa hänen luonaan sinä vai pujis ja onko teillä samanlainen ruoka maku
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En kommentoi pujista koskeviin kysymyksiin. En tällä hetkellä, sillä se on kuin miinakenttä.. ei koskaan tiedä mitä tapahtuu seuraavalla askeleella.

Tänään tein lihapullia chili-paprikakermakastikkeella ja makaronia. Sitä syön kunnes se on syöty. Ja minulla on myös muutama luomubanaani tuhottavana. Kaapista löytyy myös muutama mansikka ja karkkitomaatteja...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä olet suunnitellut kokkaavasi kun pujottelija tulee luoksesi ja kumpi kokkaa hänen luonaan sinä vai pujis ja onko teillä samanlainen ruoka maku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu