Monet kuvittelevat kevät kesä viimeistään

Päinvastoin loka marraskuulla hiljenee
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kysyttävää?

Äänestä

Paskaa niskaan hähähä

Äänestä

No mutta on vissiin tuikitärkiä ykkösprioriteetti sitten, oikein lisäresurssit ruinattu koska gyynel. Lopputulos yhtä zero kuin tähänkin saakka

Äänestä

Kyllä minä vaan luulen, että tuo juttu kosahtaa noin puoleen päivään mennessä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päinvastoin loka marraskuulla hiljenee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu