isoista rinnoista vai onko olemassa niitä, jotka varta vasten himoitsevat pikkutissejä? Oletko koskaan tehnyt haun little tits-haulla?
Onko tissimiehet aina kiinnostuneita
Anonyymi
2486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Minusta olisi mielenkiintoista tietää tällaisten tissimiesten, tai persemiesten kyvykkyys abstraktiin ajatteluun ja empatiaan.
Samaa mietin ☝
- Sheena
Onko sinun mielestäsi väärin jos nainen ei huoli muita kuin ns. tasokkaita miehiä? Esim. Todella timmissä kunnossa olevia?
Ei ainakaan verkkari-lippalakki tyyppi.Jos nainen on naisellisesti pukeutuva.VÄHÄN ON ERIPARIA!
Todellakin on.
Siis että kriteerinä olisi vain leveät hartiat, tai vatsalihakset. Oletko kuullut vatsalihasnaisista? Tai kyrpänaisista? Ei ne edes tarkoita mitään, ei ainakaan samassa yhteydessä.
Pukeutuminen on eri asia kuin kehonosat.
Mikä ikähaarukka?
Mun mielestä tällaisia on. En ole varma, ovatko he tissimiehiä, mutta sellaisia, jotka pitävät hyvistä hoikista, liki rinnattomista naisista. Esim. itse olisin tälle miestyypille liian muodokas, vaikka normaalipainoinen olenkin.
*hyvin hoikista.
Tai liki MUNATTOMISTA MIEHISTÄ!pikku kili
En arvostellut sellaista naisvartaloa. Ymmärrän hyvin, että sellainen viehättää. Minusta esim. Vanessa Paradis ja Jane Birkin olivat nuorina ja vanhempinakin hyvin kauniita naisia, kuten monet mallitkin.
Eos. Puolisoni tuntuu olevan tissi että pakara mies. Molemmat pitää tuntua hyppysissä täyteläiseltä, ymmärrän kun itse koen samoin.
Tissien koolla ei ole väliä. Ainoastaan naisen luonteesta on väliä.
Naisella pitää olla jytyä nykymailmassa.että jaksaa kaiken solvauksen ventovierailta!
Juu miehen luonteella ei varmaan ole väliä?kunhan saa mitä haluaa naisesta.
Tuosta voisi melkein päätellä, että sinun mielestäsi kaikkien naisten luonne ei olisikaan enemmän tai vielä enemmän ja jopa toinen toistaan täydellisempiä. Mutta kun luonteessa ei ole kuin täydellisyyttä, niin sitten joutuu laittamaan naiset jonoon tissien ja perseen perusteella. Ja kyllähän naiset tämän itsekin ymmärtävät. Siksi he auliisti esittelevät ja mainostavat näitä toissijaisia varustuksiaan, mutta pitävät täydellisiä luonteitaan vakan alla.
Muistan että oli nuorena miehenä joskus sellainen vaihe, että pienirintaiset naiset kiinnosti. Nykyään merkityksetön seikka tuollainen koko.
Kaiken kokoiset tissit on kivoja.
Mutta naiset ei vai?
Pienenä tyttönä minä söin karviasmarjoja,istuin kivellä,ja kaitsin karjoja.Pienenä tyttönä,pienenpienenä tyttönä.pienenä tyttönä pellonlaidalla,pisteliheinänsäki,katselin aina ,kun meidän renki,heiniä seipäälle änki.pienen pienen ,pienenä tyttönä.Pienenä tyttönä äitini hameesta tein teltan.Siellä me naapurin unton kanssa leikimme useammin kerran.Pienenä tyttönä,huomasin,että paitani oli liian pieni.Siihen se päättyikin mun lapsuuteni ja paidaton tieni,pienenä tyttönä.
Seipäät ei saa olla liian lyhyitä,niihin ei saa heinää ,kunnolla kuivumaan.
Elämä voi olla tissistä kiinni,vauvoilla.
Isot rinnat on yleensä rumat ja veltot. En tykkää. Usein rumat naiset joilla on suuret rinnat antavat helposti.