Katsotaanpa niin Simerock

Perutaan ennen elokuuta...sinne on vielä aikaa ja korona räjähtää jo heinäkuussa käsiin.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

antaa Samulin nyt pitää se..itkuhan sille muuten tulee..

Äänestä

ei peruta sime om sime suksi sie vidduun sieltää .. lady gaga esiintyy ja . ja elvis,,

Äänestä
  • Ja sinä esiinnyt alasti..sut sidotaan alastomana kaikkien naurettavaksi

    Äänestä

  • Kuulos menny Ukon jumputuksia kuunnelessa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Perutaan ennen elokuuta...sinne on vielä aikaa ja korona räjähtää jo heinäkuussa käsiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu