Kaunis opettaja iski 14 v pojan

1557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tuon ikäisenä kun olisin tuon näköistä naarasta saanut niin olisinpa ollut onnenpoika.

Liekö kateelliset kaverit ilmiantaneet ja niin saanti loppui.

Äänestä

Ätmiksi ainakin kaveriporukassa alennettiin, kun eivät halua enää kaveerata hänen kanssaan.

Äänestä

Nice

Äänestä

Pedofiilius ei katso ulkonäköä, eikä ikää, sukupuolta, yhteiskuntaluokkaa.

Äänestä
  • Tässä tapauksessa on kyse efebofiliasta.

    1Äänestä

Onhan sekin verrattavissa alaikäisiin sekaantumisesta, jos 70v ikänen julkkis seurustelee ja panee 30 vuotiasta naista eli 40 vuoden ikäero.
30 vuotias nainen oli vasta vauva, kun tämä 70 vuotias oli 30 vuoden ikäinen.

Äänestä
  • Ei ole verrattavissa.
    30v on jo henkisesti aikuinen, toisin kuin 14v.

    Äänestä

  • Et sä ainakaan laskea osaa.

    Äänestä

  • 70-vuotias oli jo nelikymppinen, kun 30 v vasta synty

    Äänestä

Usassa eri säännöt. 16 vuotiaana panin 24 v naista.

Äänestä
  • Suomessa on suojaikäraja 16 vuotta, joten 24-vuotias naisesi oli aivan laillisella asialla.

    Äänestä

  • kollimaattori kirjoitti:

    Suomessa on suojaikäraja 16 vuotta, joten 24-vuotias naisesi oli aivan laillisella asialla.

    No asuin lastenkodissa ja se nainen oli lastenkodin työntekijä. Varmana olis tullut joku virka syyte sille jos oltais kiinni jääty.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No asuin lastenkodissa ja se nainen oli lastenkodin työntekijä. Varmana olis tullut joku virka syyte sille jos oltais kiinni jääty.

    Totta kai,nyt kun selitit olleesi alisteisessa asemassa.

    Silloin Suomessa on ikäraja 18 v.

    Äänestä

Todella epäreilua joutua vankilan. Nainenhan pelasti pojan hengen ja useiden muiden hengen koska ätminä siitä olis tullut kouluampuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.viikonloppu.com/hyvannakoinen-opettaja-iski-14-vuotiaan-pojan-kuvat-saivat-minut-kysymaan-miksi/?fbclid=IwAR2rn4iBJ2oXw2OuRlBv2VivGjYUkL9hdr-BIWzXWySA7IuckcflQ2Ne8LE

Eipä ole poika enää mikään ätmi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu