Oikea hinta on 44,6c loput vie valtio, eli tämä on kovaa tuloa valtion kassaan, ei tällä ole tarkoitus mitään ilmaston muutosta estää.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Joo ei tällä verotuksella ole mitään tekemistä tämän ilmastonmuutoksen kanssa, tekosyynä käytetään kansalta rahojen ryöstöön, kaikkihan kutenkin joutuvat kulkemaan työssä, ja muissa tarpeellisissa paikoissa, ja meillähän ei Torniossa voi raitsikallakaan ajella, ja syrjäkyliltä on käytävä kaupassa, ja muissa asiointi pisteissä, se tosiaan oikea Bensan hinta on tuon 0,44,6c litralle, eikö pitäisi jotain tehdä asian hyväksi, älkää ainakaan Vihreitä äänestäkö.
- Anonyymi
Ettekö te perkeleen elämänkoululaiset osaa kirjoittaa edes sanaa bensa. Senkin bensan joku veronmaksaja maksaa teille sossueläteille.
- Anonyymi
Kato sie ko viherpiru innostu, kyllä me maksamme teidänkin edestä, vai mistä luulet että teidän mamuille ne suuret avustukset saatte, se on tuo ko vihreitä äänestää on ku Tukholma syntrooma.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kato sie ko viherpiru innostu, kyllä me maksamme teidänkin edestä, vai mistä luulet että teidän mamuille ne suuret avustukset saatte, se on tuo ko vihreitä äänestää on ku Tukholma syntrooma.
Vitut sinä maksa mitään veroja, taijat olla siellä saamapuolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3681423- 64952
- 116895
- 83880
- 64850
- 94701
- 45681
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50609En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.56594Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku112564