7 vuotta yhdessä ja yksi vuoden ero ja uudestaan yhteen..nyt taas sama tilanne.. mies sanoo, että antaa ajan kulua ja katsotaan vähän myöhemmin yhteenpaluuta. Ikävä on kova ja haluaisin uskoa ja olla kärsivällinen. Mietin vaan kuinka kauan jaksan odottaa. Onko vastaavia kokemuksia?
Uudestaan vanhaan suhteeseen
6
834
Vastaukset
- Anonyymi
Todella huono idea. Itse olen naisille sanonut että kerran kun eroaa niin se on lopullinen ero vaikka muutamat naiset olis halunneet palata yhteen.
- Anonyymi
Minulle ainakin tuli mieleen että äijä on ollut pillun puutteessa nyt korona aikana.
Haki pimppiä sieltä mistä ehkä olisi saatavissa sitä helpotusta kutkaansa.
Ravintolat ovat aukaisseet taas ovensa, ja saman kuumotuksen tuntevia naisia on saatavissa. Unohda koko mies, pelkkä surun tuoja hän kuitenkin sinulle olisi. - Anonyymi
Ei kannata odottaa.
Niin ikvä sanoa, mutta noilla sun alotussanoilla ei tuo tule toimimaan ihan helposti. Teidän pitäisi puhua, että mikä estää sitoutua: luottamus, seksi, muut ympäristötekijät. Mun raastava kommentti on, että joko lähdette parisuhdeterapiaan selvittämään solmut tai sitten vapautatte toisenne tunteiden kahleista.
- Anonyymi
Sinun tunteesi hän on heittänyt sioille , tekee yhä niin ja tulee tekemään jatkossakin.
Onko tuollainen röyhkimys sinun ajatustesi kohteena minkään arvoinen?
EI todellakaan! Sinä edustat miehelle halpaa lutkaa joka on aina valmiina ja saatavilla kun se haluaa.
Kohota, hyvä nainen , itsesi kunniotettavammalle jalustalle! On olemssa miehiä jotka arvostavat naisen tuomaa panosta yhteiseen elämään. Sellaisen miehen kanssa luodaan tulevaisuus.
Ei huuhaa , FWB ( ilmaista huoraa),, hakevien misten kanssa!!!! - Anonyymi
Ex on syystä ex.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22517134Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134756Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193947Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332997S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581405- 851011