the ordinary niacinamide kokemuksia?

Anonyymi

Olisko jollain kokemuksia tästä the ordinary niacinamide tuotteesta? Itellä alkanu tulla kipeitä finnejä niin olisko tästä mihinkään?

3

6080

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama täällä!

    • Anonyymi

      Vanha aloitus mutta kommentoin jos joku sattuu etsimään vastauksia.

      Tosi hyvä ja tuote, suosittelen älyttömän lämpimästi. Oon laittanut pääsääntöisesti iltaisin, vapaapäivinä myös aamuisin, on ja ero on huomattava jo alle viikossa.

      Punaiset jäljet alkaa selvästi häviämään ja uutta ongelmaa ei ole tullut, iho näyttää paranemisen merkkejä ensimmäisen kerran pitkään aikaan. Oon varovaisen luottavainen ja ainakin suosittelen tosi paljon.

    • Anonyymi

      Itselläni alkoi ilmaantua t-alueelle valkopääfinnejä ja kipeitä ihonalaisia finnejä, vaikka pillerit olleet käytössä jo vuosia. Alotin ton tuotteen käytön iltaisin, parin vkn päästä ei finnejä enää yhtään! Käytän koko kasvoille. Suosittelen. Rasvana käytän c-vitamiinipitoista kasvorasvaa, ja ei ole aiheuttanut reaktiota. Tästä netissä eriäviä mielipiteitä. Tähän syynä vain se, etten jaksanut vaihtaa luottorasvaa muuhun :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      851
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      88
      804
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      696
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      2
      664
    5. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      1
      564
    6. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      56
      541
    7. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      70
      533
    8. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      184
      529
    9. Meinasin tukehtua juomaan :D

      ihan jäätävä maha sulla 🤣🤣🤣 m-n ihmekö kun oot sinkku
      Ikävä
      60
      503
    10. Sinulle jota kaipaan!

      Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista
      Ikävä
      24
      486
    Aihe