Rantaneuvoksen seksilomat
Anonyymi
1150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
"Eero Seppänen halusi lomilleen naisia ja miehiä. Naisten houkuttelu osoittautui haastavaksi"
Naiset ei halua seksiä rumien miesten kanssa
Mutta rikkaiden rumien kanssa haluaa.
”Suomalaisessa miehisessä miehessä on niin paljon avuttomuutta kohdata vastakkaista sukupuolta, Seppänen napauttaa.”
Pitänee paikkansa.
Hienosti on tuo "Rantaneuvos" kammannut hiuksia kaljun päälle
Heh! Kalju syö uskottavuutta
Jutussa lukee että miehet oli avuttomia kohdatessaan naisia eli miehet liian ujoja varmaan eivätkä olleet koskaan edes naista kädestä pitänyt. Onhan se nyt järkyttävää kun yhtäkkiä pitäisi seksiä harrastaa naisen kanssa eikä ole edes halannut naista ennen. Homma siis kusi miehiin koska eivät tienneet mitä naisen kanssa tehdä. Eivät osanneet ottaa kalua housuistaan.
Jutun perusteella ymmärrän kyllä täysin naisten haluttomuuden osallistua. ; )
Tietyllä tavalla tämä Eeron yritys oli vanhoja rajoja murskaamaan tarkoitettu ja sinällään jo tietyn kunnioituksen arvoinen. Selvähän se oli että jo sanoina "seksilomat" iskivät liian voimakkaasti senaikaiseen maailmaan. Sanat olivat niin rankkoja, kun jo pelkkä seksi miellettiin siihen aikaan vain pornolehtien sisältämään maailmaan. Seksiloma sananakin oli jo pöyristyttävä.
Nykyisin seksiä ja seksipelehtimisiä on kyllästymiseen asti jo Tosi-TVssä eikä kukaan murehdi asiaa. Kysymys on pohjiltaan siitä että ihminen on seksuaalinen olento ja asialle on tarve. Tämä ei ole Suomessa ollut suuri ongelma, mutta kuten uutiset kertovat on katolinen kirkko selibaatteineen (Papin ei sovi olla naisen kanssa- mutta miespapille sopii salainen homosuhde) tehnyt ehkä tajuamattaan rankan harha-askelen, jota nykyajassa edelleen selvitellään.
Ai että ku pääsisi seksilomalle.
T. Nainen 30vee.
Harmi kun nykyään ei ole ketään yrittäjää joka uskaltais laittaa tuollaisen yrityksen pystyyn. Asiakkaita olisi tuhansia eli rumia ätmejä niin yrittäjä tienaisi varmasti paljon rahaa.