Millainen paluuliikennekuski

olet? Otat leppoisasti; syöt autossa makkaraa, laulat radion suvisävelten tahdossa? Vai pissihätäinen ja hellehouruinen panikoija, jolla on jäänyt muurainen hanurin viivaan puremaan? Vaiko kuumakalle, jolle koko sukujuhannus oli kuin härälle punainen vaate, ja nyt sen saavat myös edellä ajavat tuntea? Vai lemmenluritusta ja pusutusta koko matka? Meitä on moneksi. Ajakaa varovasti 🐌
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos elämä pelottaa kovin niin on suunnattava markkinoille. Se yks pikkujuttu

Äänestä
  • Miten kommentti liittyy juhannuksen paluuliikenteeseen?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten kommentti liittyy juhannuksen paluuliikenteeseen?

    Sitä määkin ihmettelin.

    Äänestä

Autoa ajaessa pitää olla rauhallinen. Vauhtihirmu-autoilijat ovat pelottavia.

Äänestä

Empä ole vielä housuun ajaessa pissinyt...

Ja muutenkin , autoilusta on aikoo, en varmaan lähde edes ajamoon ennee... En ymmärrä jarrua😚☺

Olen vähän hiljoo ajaessa koska paljon on muutakin nähtävvöö kuin kuski. Tajua edes kuinka semmoista vehjettä kuin auto!! On naisille keksitty. Senhän piteis olla puolikova mopo ,ja sillä nyt viimeks ajaisin. Tyhmä akka kun keksii kaikenlaista joutavvoo aikansa vetim7ksi kuten esimerkiks tämä omituinen tyttöjen ajelu.

Eiks leegot ois parempi vaihtoehto sille että istuu autossa , no miehillä veri vettee kai tuommoisiin.pitee olla ulkona mutta kuka pöhljöö seuroo kun aikoo viälä paksuks 🥰🤔

Se onnistuu ehkä jotenniin koska nauran lapsille .

Sitten seuroon lapseni kasvua . Ei tule olomaan helppoa

Ehkä ne tyttöset ymmärtee että juu, äiditkin kasvaa lastensa mukana. Tulee olomaan rajuja vuosia.

Äänestä

Oi mikä ihana tuleva vaimoni on taas tunnelmissa 😘😘, muista että et todellakaan saa tehdä mitään kiusaa minulle jos on helle päivä. Kiva on liikkuu kuitenkin mutta hyvin lyhkäsiä retkiä joissa sitten mieli hyötyy kun saan piristystä päivään

Äänestä

Stogessa lukien kirjaa ja nauttien oluita. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

olet? Otat leppoisasti; syöt autossa makkaraa, laulat radion suvisävelten tahdossa? Vai pissihätäinen ja hellehouruinen panikoija, jolla on jäänyt muurainen hanurin viivaan puremaan? Vaiko kuumakalle, jolle koko sukujuhannus oli kuin härälle punainen vaate, ja nyt sen saavat myös edellä ajavat tuntea? Vai lemmenluritusta ja pusutusta koko matka? Meitä on moneksi. Ajakaa varovasti 🐌

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu