seksikkäät alusasut?
https://www.breitbart.com/europe/2015/05/22/pictures-destruction-of-western-civilisation-nearly-complete/
Mies, pukisitko päällesi tällaiset
18
53
Vastaukset
Partis yritti, mutta meni väärinpäin.. 😱
- Anonyymi
No jos toinen osapuoli saisi siitä jotain keksejä, niin miksi ei? Olen tällaisissa asioissa hyvin liberaali ja kokeiluihin yllytettävissä.
-keinovaginamies- "Läntisen kulttuurin tuho?"
Mielestäni ironista, että näistä perinteisistä "arvoista" pidetään erityisen tiukasti kiinni idässä ja etelässä. ; )No ei kyllä mun mielestä kovin seksyt ole.. ennemminkin erotiikan tappajat.
- Anonyymi
Samaa mieltä!
-myös nainen- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä!
-myös nainen-No miksi tuollaisia pidetään sitten naisilla seksikkäinä?
-keinovaginamies- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No miksi tuollaisia pidetään sitten naisilla seksikkäinä?
-keinovaginamies-Kysy sitä miehiltä, älä naisilta.
-myös nainen-
- Anonyymi
Naiset haluaa esineellistää miehet seksiobjekteiksi haluamalla miehelle naisten alusasut, jotka mielletään seksiobjekteina.
- Anonyymi
Oletko nyt aivan varma, että juuri naiset haluavat tuollaisia erotiikantappajia nähdä miesten yllä?
Jospa ne ovatkin homomiehet, jotka noista tykkää? Tai sitten vaan ne miehet, joilla on fetissi pukeutua naisten vaatteisiin.
-myös nainen-
- Anonyymi
Tätä, juuri tätä pelkää hän. Tässä tuhoutuu länsimainen sivilisaatio. Valkoinen heteromies on nujerrettu. Hän ei ole enää herra ja hidalgo, vaan tasavertainen. Eli tuhoutunut. On vain yksi oikea tapa olla mies, oikea mies.
- Anonyymi
Kuka idiootti lukee Breitbartia?
- Anonyymi
On minulla isot tissit mutta ei ne vielä roiku, pannan sitten ylle jos tulee tarvetta:)
AsianVierestä - Anonyymi
Tuollaisia varmaan kaikki pridepalsta"miehet" käyttää, simiti, partis ja disse ainakin.
-harmiseikirj-- Anonyymi
Muistutatko Jim Morrisonia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muistutatko Jim Morrisonia
Enpä juurikaan.
-harmiseikirj-
- Anonyymi
Rantanaisen uusin trendikkäin puku, villahousu-rokki: https://www.youtube.com/watch?v=2HNK1_heXEg
Enpä näkis syytä pukea noita. Ei olis mukavia... eikä rintsikoista hyötyä. 😁
- Anonyymi
Kyllä mä voisin pukea tuollaiset…lainaatko omiasi? 😍
Vaihdetaanko?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937918
- 403792
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021896- 241220
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321093Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,281023Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53837Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31802Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia10800Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60749