Britney on tosi GOOTTI!!!
Britney Spears
9
2121
Vastaukset
- TeinikoottiXxX
Niinhän me kaikki ollaan...
- poika
Anteeksi, mutta mikä on "Gootti, tarkoittaako Kanki samaa asiaa ? Jos näin on niin sitten tiedän mikä on Gootti
Kyllä vain Britney Spears on kylllä Lahjakas ja hyvännäköinen (hyvä peffa)
Mitä muuta gootilta vaaditaan ?- satunnainen kulkija
gootti ja gothiikka on tyylisuuntia. kun noin "fiksulta" vaikutat niin luulisi sinun sen tietäneen jo. voin tietysti kertoa juurta jaksaen minkälainen tyylisuunta se on, mutta voit myös mennä kirjastoon näsäviisastelemaan.
- broken one
sallikaa mun nauraa britney gootti jus just kaukana siitä
- Oletko seonnut?
Britney on pissis, muodin orja! Se saattaa ehkä joskus pukeutua hieman goottimaisesti muodin takia, mutta ei se mikään gootti ole! Herranjestas jos gootti tyyli olisi samanlainen tyyli kuin mikä tyyli on britneyllä..
- Riukka
Niinhän se on. Mehän kaikki ollaan. Voi herranjumala, nää provot alkaa olla jo epätoivoisia. Kuka näitä kirjoittaa ja miksi??
- Anonyymi
Tämä neito tykkää vihreästä. Ei vaaleanpunaisesta. Maskuliinista
- Anonyymi
Eipäs!
- Anonyymi
Rihanna pukeutuu pinkkiin, kuin Britney. Ajatteles?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741