Otin pari kertaa kokeilun vuoksi lyhyen Treffit Plus paketin.
Parin kerran jälkeen huomasin, kun palasin jälleen ilmaiskäyttäjäksi, että ilmaiskäyttäjän mahdollisuuksia selata profiileita oli tuntuvasti kavennettu.
Käytännössä tämä näytti tarkoittavan mm sitä, että jollakin haulla sinulle ilmoitettiin, että selattavana on vaikkapa noin 1500 profiilia, niin käytännössä pääset selauksella eteen päin vain kolmenkymmenen proffilin verran.
Törkeää kikkailua, jolla yritetään ihmisiä koukuttaa tuohon maksupakettiin.
Tiimin pitäisi luottaa maksupaketin ominaisuuksiin sen verran, että uskoisivat että ihmisellä on halua ostaa maksupaketti ilman että häntä ala-arvoisesti härnätään kokeilun jälkeen ilmaiskäyttäjän kaventuneilla ominaisuuksilla!
Etoo moinen toiminta!
Treffit Plus paketti
Anonyymi
0
755
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23745139Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12025951SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32215641Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16210778Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369211Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla848456Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!307213Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2396811Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2196463