aikaa, mutta karkuutin kauko-ohjattavan ruohonleikkurin. Ajattelin tuossa, että siirrän sen kasteen vuoksi talliin, mutta sepä painaa tuolla tiellä kylille päin.
Älkääpä katsoko kellon
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jaa, jos se lähti yöjalkaan riiuureissulle. Onko siinä tekoälyä, jos tuo on koneen kapina.
Toivoa kannattaa että olis kiltti terminaattori eikä ilkeä terminaattori ja tulee takasin eli oli kiltti tai ilkeä niin toivoo että menis pois eikä palais
Se bongas jonkun päältäajettavan ja lähti perään.
Riittääkö akku?
Jos se sekoaa ja alkaa tekemään niitä ufoilijoiden pyöreitä kuvioita itsekseen nurmikolle?
Alka pyörimään ympyröitä niin kutsu heti maailman kaikki ufo-tutkijat paikalle että nyt on ufo vieraillut meilläkin aivan varmasti.
Salaliittoteoreetikoille ja professoreille: entä jos Estonia-laivakin törmäsi 2. maailmansodan aikaiseen miinaan matkallaan, kuin illalla tulevassa 007-elokuvassa, ja sitten joutuu hukkaan englantilaisten salakirjoituslaita, Atari taisi olla sen nimi, eli pelikonsoli on hukassa, James Bond apuun!