Hermot ei kestänyt kullan tavoittelua ja likka vetäytyi pois koko kisoista.
mm. Hesari jakoi hänelle jo viime viikolla kaikki kultamitalit voimistelusta.
Noloa taas suomiMedia !
Simone Biles petti Amerikan kansan
6
82
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi hänen pitäisi jatkaa, kun on jo kultamitalinsa (Hesarilta) saanut?
- Anonyymi
142 cm nainen eikä likka , sorry. Soitin hesarille, siellä pidettiin kiinni jo jaetuista kullista.
- Anonyymi
Mä en ymmärrä miksi media tekee näistä luovuttajista sankareita? Bileskin vei joukkueessa paikan joltakin aidosti motivoituneelta amerikkalaisurheilijalta, joka ei olisi taatusti heittänyt pyyhettä kehään ensimmäisen pienen vastoinkäymisen myötä.
- Anonyymi
Mä en ymmärrä mitä helvettiä tuo kuuluu meille Suomalaisille?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä en ymmärrä mitä helvettiä tuo kuuluu meille Suomalaisille?
Suomalaisille tulee kirjoittaa pienellä alkukirjaimella jos ei ole lauseen ensimmäinen sana.
- Anonyymi
Usalaiset ovat niin ahneita mitaleiden perään, että Bilesin keskeyttämisen syy oli mitä ilmeisimmin keksitty. Bilesin käyttämä lääkitys olisi luultavasti johtanut doping-käryyn. Sopivasti Biles-tapauksen aikaan alkoi muuten perinteiset dopingsyytökset venäläisiä vastaan johtamaan pois puheet Bilesin keskeyttämisen todellisesta syystä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342724Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2612307Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221413- 1151082
- 971050
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041013Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13932Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55828Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50771Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.278763