Kolmiloikan voittajan kengät

Kolmiloikan naisvoittajan ja ennätyksen tehneet kengät on todella erikoiset, paksut pohjat ja todennäköisesti myö kengät voi antaa jousimaista hyötyä.

Korkeammalta voi ponnistaa joka on antaa hyötyä.
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oli myöskin yli päätä pidempi kuin hopeamitalisti. Hopeamitalisti oli kyllä 100x hotimpi nainen. Hänen ponnistusvoima, ja viehätysvoima olivat siis selkeästi paremmat. Aina se ei vaan riitä kultaan, vaan päivän kunto ratkaisee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kolmiloikan naisvoittajan ja ennätyksen tehneet kengät on todella erikoiset, paksut pohjat ja todennäköisesti myö kengät voi antaa jousimaista hyötyä.

Korkeammalta voi ponnistaa joka on antaa hyötyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu