Voiko olla niin

Että olet usein huonolla tuulella eikä miehet siksi halua olla seurassasi?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eipä tässä muutenkaan ole miehiä seurassa, kun oma kumppani ja isäni. Joskus kumppanin veli.

Kyllähän niinä ärtsy päivinä kaikki vähän tietoisesti välttelee toisiaan, ettei tuu sanaharkkaa.

Äänestä
  • Tai minä välttelen muita ihmisiä silloin, kun tuntuu ettei jaksa kohdata ja puhua niin nätisti välttämättä, kun pipoo kiristää. Saatan sanoa, että nyt pysyn loitolla, ottaa aivoon päivän takia. Tutut tietää. :)

    Äänestä

Ei voi olla.

- Sheena

Äänestä

Jos haluaa oppia virkkaamaan, muuta ei taida olla tarjolla.

Äänestä

Nii.

Äänestä

Miehet ymmärtävät vain terveytensä päälle kun eivät lähesty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Että olet usein huonolla tuulella eikä miehet siksi halua olla seurassasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu